1 mayis orgazm bayrami

1.

1 mayıs'ta polisten dayak yiyenleri seyredip mastürbasyon yapan insanların kutladığı bayram.

orgazmın fiziksel oluşumu şöyle olur: sıra sıra dizilmiş polislerin kalkanlarının ve özellikle coplarının görülmesi ilk uyarılmayı tetikler. polislerin toplu halde hareket etmeleri bu tür insanları için heyecanı arttırıcı bir unsurdur. meydanda işçi bayramını kutlamak için biriken kalabalıkla birlikte polislerin aynı karede görünmeleri tam anlamıyla erotiktir onlar için. kalabalığın üzerine inen coplar akabinde duyulan çığlıkların ve akan kanların bu insanlar üzerinde dayanılmaz bir etkisi olduğu gözlenmiştir. orgazm ve boşalma genellikle polis tüfeklerinden biber gazı kapsüllerinin atılması ile aynı esnada gerçekleşir. bu türün erkekleri, beklenenin tersine, dişiler gibi ard arda orgazm yaşayabilirler.

bu kişiler genellikle 1 mayıs görüntülerini televizyondan kaydederler ve tekrar orgazm olabilmek için görüntüleri tekrar tekrar izlerler. ancak bu çaba nafiledir. nitekim bu insanlar normal bir bünyeye sahip değillerdir. allah onlara senede sadece bir gün orgazm olma kabiliyeti vermiştir. bir dahaki orgazm faslı için gelecek 1 mayıs beklenmek durumundadır.

   sheets of music   15.04.2009 13:49
   #1317530
2.

1 mayıs'ta tüm mhp'lileri ve yandaşları ve de yardım, yataklık yapanları komple bir odaya kapatıp ardından viagra buharını gönderip birbrilerini sikiştirmesini seven bünyenin bayramı.

   akilalmaz   15.04.2009 14:48
   #1317600
3.

<bkz: işçisen sen işçi>
<bkz: devleti var eden çiftçilerdir>
<bkz: partiler de neymiş>

   akilalmaz   15.04.2009 14:50
   #1317601
 
reklamı kapat

yazdır