17 subat 2008 konyaspor galatasaray maci

1.

tsl 2007-2008 sezonunun 22. haftasındaki bir maç. öyle çok büyük bir anlam ifade etmiyor gibi aslında, üç puanlık bir şey işte.

şimdi efenim bir başka açıdan bakarsak, hasan doğan yönetiminin seçimi yeni kazandığı bir dönem. maç pazar günü ve yoğun kar yağışı var. maçın oynanamayacağı çok net. ek olarak perşembe günü de leverkusen ile deplasmanda rövanş maçı bekliyor hazırda. maç oynanamıyor tabi ve maç ertesi güne bırakılıyor. pazartesi öğle saatlerinden oynanıyor maç, galatasaray kazanıyor. ancak daha önemlisi uğur uçar sakatlanıyor bu maçta, tek sebebi ise zeminin kardan buz tutması. futbolun şanssızlıkları işte. galatasaray konya'dan ancak salı günü çıkabiliyor, o da otobüsle ankara'ya doğru. buradan uçakla almanya'ya geçiliyor. burada da 5-1 mağlup olup dönüyor ülkeye sarı kırmızılı ekip.

sonuçta avrupa'dan eleniliyor, üstüne de geleceğin sağ beki kaybediliyor. uğur uçar gelen onca aya rağmen antrenmanlara yeni yeni çıkıyor. böyle bir dönüm noktamsı oluyor işte bu maç, değişik günler.

edit: leverkusen'e attığımız bir golü unutmuşum, gol barusso'dan. speyşıl tenks tu youurt

   pul koleksiyoncusu   08.12.2008 23:37 ~ 23:44
   #1109259
 
reklamı kapat

yazdır