3 liralik ogle yemegi

1.

3 yumurta: 60 kr
bir paket yağ: 1 lira (bizde öyle)
bir ekmek: 1 lira

40 kuruşla da bi dandik kek alırsın, tatlın da olur. mis.

   krater   01.11.2009 14:18
   #1705725
2.

ancak afiyet olsun denilebilecek yemektir ayrıca ya yumurtaların yada ekmeğin çok pahalı olduğu bir yerde yaşamanın göstergesidir

   sheriat   01.11.2009 14:19
   #1705730
 
reklamı kapat

yazdır