7 mayis 2006 fenerbahce kayseri erciyesspor maci

1.

fenerbahcelilerden cok galatasaraylilarin izleyecegi mactir. ayrica macin seyircisiz bir sekilde oynanmasi bir yana fenerbahceli taraftarlarin aldigi bir karara gore kadikoy etrafinda pdfk alehinde tezaruhatlar atilacaktir.

   kain   05.05.2006 21:55
   #4715
2.

fenerbahçe taraftarının büyüklüğünü bir kez daha göstermesini sağlayan maçtır.seyircisiz oynanan ve doğal olarak sessiz bir ortamda geçmesi gereken bir maçken stad çevresinde toplanan binlerce fenerbahçeli sayesinde takım taraftar desteğinden uzak kalmamıştır.

ayrıca bu maç öncesine gerçekleşen ufak bir olay da beni derinden etkilemiştir.fenerbahçe asbaşkanı murat özaydınlı'nın aşağıda duran kalabalığa bakışı...kafasını yana sallayışı ve ardından kafasını ellerinin arasına alması...evet anlatınca aynı etkiyi bırakmadı tabii ki.ama görseniz.o sene şampiyon olamayışımızın aklıma geldiğinde her seferine murat özaydınlı'nın bu bakışını hatırlarım.ve yine bu sebeptendir ki 100.yıl'daki şampiyonluk kutlamalarında da yöneticiler arasında en çok onu izlemiştim.hatta daha sonraki başarılarda da bu adamın sevinçlerine daha bi' farklı bakar , dikkatle izlerim ben.

   waboose   21.03.2008 19:22
   #876004
 
reklamı kapat

yazdır