acik iliski

1.

normal bi insanın kafayı yemesi için her türlü düzeneğe sahip ilişki.aslında adıylada çelişen durum.ne ilişkisinden bahsediyoruz? nerde kimle napıyo gibi türlü sorular sorulur başta bu soruları asla sormamaya karar veren kişiler tarafından.kendisini her türlü duygusal ilişkiden soyutlarsak fuck buddy den hallice bi durumdur fakat duygusallıktan soyutlayınca zaten al birini vur ötekine.

   ari sokmasi   26.05.2007 19:06
   #424536
2.

şu gariban celeste kişisi mi çok gerisinde kaldı çağın bilinmez lakin; şu yaşıma geldim, hani facebook'tan dem vuralım olaya; hala "açık bir ilişkisi var" şeklinde bir duruma alışamadım arkadaşım.

ne demek ulan açık ilişki? godoş musun sen?

"ben biriyle beraberim ama zerre sallamıyorum. ben gider başkalarıyla yatar kalkarım, onu da kim düdüklüyosa düdüklesin umrumda değil lan" mı demek bu!

hadi biraz daha yumuşatıp, iyi tarafından bakmaya çalışalım. hani fikret hakan, hümeyra'ya; "ne yaşarsan yaşa ama yine sonunda bana gel." tarzı bir laf söylemiş ya zamanında. hani belki buna yoracağım geliyor ama... yok... tutup da oraya "in an open relationship" yazan adam bu kadar şiirsel bir mantaliteye sahip olamaz gibi geliyor bana.

anlamadım, anlamak da istemiyorum...

   celeste   30.11.2008 01:51 ~ 08.12.2008 01:48
   #1098875
 
reklamı kapat

yazdır