adeta fres idik

1.

yahu fre$ idik be, resmen öyleydik..

klan'dayız, adeta fre$ yahu, resmen, fre$ idik.. sanki çılgındık, arka masada bi' adam var, nargile çakızlıyor ama bizim masadakiler adeta birer gay yahu.. saçı olan var, dudaklarının üzerinde garip garip kıllar olan bir gay var, gözlüklü bir \m/ var, ne bileyim az ötede afet bir kız var ve ben.. adeta öpüşüyoruz yahu, fre$. ehe mehe.

param var değil.. beyoğlu'ndayız, yürüzlüyoruz resmen; tuttuk öpüşüzledik bir kız bir erkek toplamda üç kişi, yaptık bunu, neden bilmiyorum, üçümüz öpüşüzledik.. fre$ dedim, ehe, dedi, gittik..

saç var, bir eve götürdü bizi aynen bu öpüş sonrası, öptüğü kız arkadaşım, normal arkadaş lan ehe, ki takılızladığı hatun da bu, gittiğimiz evdeki hatun da takılızladığı, iki kız aynı evde, fre$..

adeta fre$iz. yahu sikerim fre$i be, böyle fre$ olunmaz.. lan resmen yazamadım, sikeyim şarkı sikti ebemi, asldkjaskldjasdkasdkjasda. gerilemedim adeta.. olmadı mına koyim. hay sikeyim sizin gibi grubu be, black heart diye grup mu olur, sikeyim be, annelerinizi mi siktiler, nasıl şarkılar bunlar, olmadı sizin yüzünüzden be, olmadı lan, başaramadım, fre$ bi yazıydı yazacağım, oluzlanmadı. amlarınıza tüküreyim, olmadı askldjaslkdas.

   general aura   08.01.2009 03:22 ~ 03:32
   #1153225
 
reklamı kapat

yazdır