agloco

1.

wiewbar'ı kullanıma açılmış, hayırsever para dağıtıcı. tek yapmanız gereken wiewbarı indirip, birkaç kişiyi üye yapmak. para kazanmak bu kadar kolay olmamıştı.

buyurup buradan yakmak isteyenler için:
http://www.agloco.com/r/bbfl6674

   sj   26.06.2007 23:31 ~ 23:31
   #503283
2.

agloco dedikleri basit bir toolbar.yani arama çubuğu diyebiliriz.
agloco toolbar'in adini da viewbar koymuşlar. ınternet’te yaptığınız aramaları google'dan değil, agloco üzerinden google ve daha bir çok arama motoru üzerinden yapmanızı istiyor.
agloco önümüzdeki 1-2 yılda internetin en büyük şirketlerinden biri olmaya aday.
google'i artık herkes biliyor. tüm aramalarımızı orada yapıyoruz. peki ne kadar kazandıklarını biliyor musunuz? 2006 da 10,6 milyar dolar ciro yaptılar. bunun da 3,5 milyar doları net kardı. en genel anlamıyla bu parayı siz internette arama yaparken google kullandığınız için kazandılar. arama sonuç sayfasındaki reklamlar, gelirlerinin %99'unu oluşturuyor. peki size bu paradan bir şey veriyorlar mi?

agloco internet teki bu reklam pastasından önemli bir pay almak üzere kurulan akıllıca bir program. sadece reklamdan değil, internette yapılan satışlardan da komisyon kazanacak. elde edeceği gelirlerin de %90'ini agloco üyeleriyle paylaşacak. üye sayısı çoğaldıkça gelirleri artacak, gelirleri arttıkça üyelerine daha çok kazandıracak.

peki ben ne kadar kazanırım?
agloco' ya üye olup, viewbari kurdunuz. ınternet’te de ayda en az 5 saat vakit harcıyorsunuz. bu sayede adamların kasasına ayda yaklaşık $12,5 para girecek. bunun $5i size verecekler. $6,25i de sizi öneren üyelere dağıtacaklar. kendilerine de $1,25 kalacak. burada sizin için para kazanmanın en önemli noktası yeni üyeler önermek.

mesela siz agloco 'ya 10 arkadaşınızı üye yaptınız. arkadaşlarınız sizin kadar çabalamadılar ve her biri ortalama 3 kişiyi üye yaptı. ve onlar da 3'er kişi diyelim. 5. kademeye kadar bu alt üyelerden siz de gelir elde edeceğiniz için aylık geliriniz $1517,50 olur.

paramı nasıl alacağım?
kazandığınız parayı banka hesabınıza yollayacaklar. üyelik tamamen ücretsiz. burada internet teki reklam pastasından agloco ve siz payınızı alacaksınız. erken üye olanların kazancı daha fazla olacak.

google yeterince kazandı. google kadar olmasa da siz de internette kazanmaya baslayın

nasıl üye olacagım?
http://www.agloco.com/r/bbft3750 de ilgili formu doldurarak üye olabilirsiniz.

gerekli yerleri doldurunca "click here to join" tıklayın.

yazdığınız e-mail adresinize aktivasyon şifreniz gelir. hotmail adresi yazdıysanız junk/önemsiz mail bölümüne bakin.

hesabinizi aktive edebilmek için yapmanız gereken, gelen e-maildeki ilk linke tıklayarak e-mail adresinizi ve gelen maildeki şifrenizi girmek.

ilk seferinde sizden şifrenizi değiştirmenizi isteyecektir. unutmayacağınız yeni bir şifre girin. bundan sonra kazanmak için tek yapmanız gereken internet teki tüm aramalarınızı bu viewbar dan yapmak, o kadar. ve bir çok arama motoru aracılığıyla, hem ulaşmayı istediğiniz şeyler çoğalacak hem de daha kolaylaşacak, üstelik kazanarak.

   vampir tavsan   05.07.2007 15:55 ~ 15:56
   #522748
 
reklamı kapat

yazdır