akp nin aslinda demek ve yapmak istedikleri

1.

ak parti nin net bi şekilde anlaşılan dilidir.şu gibi yorumlar da muhtemeldir ;

başlık <bkz: islam üzerinden siyaset ve ticaret>

biz radikal islamcılar olarak din'i sadece bir ibadet olarak görmüyoruz malesef.onun üzerinden oğullarımıza gemicikler, mısır ticareti ve yasadışı bir sürü kaynak yaratma çabasındayız.sakın karşı çıkmayın çünkü bu yetkiyi bize siz verdiniz ulan !

başlık <bkz: abdullah gül ve cumhurbaşkanlığı >

bak arkadaş, biz ne zorluklarla bu adamı cumhurbaşkanı seçtirdik, sakın ola ki o benim cumhurbaşkanım değil, eşi türbanlı, yumurtamın tuzu fazla gelmiş gibi abuk cümleler kullanma.bu adam senin cumhurbaşkanın değilse piyano ritimleri ile bu ülkeyi terket.korkma üzülmeyiz ulan !

başlık <bkz: amerika ve ak parti ilişkileri >

öncelikle akp olarak içersinde amerika geçen bir olayda yer almaktan dolayı sayın busha şükranlarımızı iletiriz.elbetteki amerika bizim stratejik müttefikimizdir.onunla ilgili spekülasyonlar yaratmanın alemi yoktur.ordumuza anında istihbarat vererek bu ülkenin güvenliğini herşeyden önce düşünmektedirler.ayrıca recep beyin oğlu da bu ülkenin ekmeğini yemektedir.haddinizi bilin ulan !

başlık <bkz: tanım koruma yasası >

olmuyor arkadaş, bu ülkede terörle mücadele edemiyoruz.bari dağdakiler azalsın diye böyle bir yasa girişimde bulunuyoruz.teröriste estetik yaptırıp ona yaşam koşulları sunmayı düşünüyoruz.kötü mü ediyoruz yukarda allah var ki başka bir niyetimiz varsa.ha bu ülkenin çiftçisine gelince, anasını da alsın gitsin ulan !

başlık <bkz: fettullah gülen >

mirimiz ve pirimiz olan sevgili zat-ı muhteşem'e sözlük aracılığı ile şükranlarımızı iletiyoruz.onun yolunda yürümekten büyük kıvanç duyuyoruz.

başlık <bkz: bekir coşkun >

bu adamı adam yerine koyan var mı ulan ? hayvanları bile insanlardan daha çok seviyor ! neymiş ayı öldürülmüş te ayı mı gerçekten ayı yoksa insanlarmıy mış ? sen benim ülke insanıma nasıl bunu dersin bre mel un ! git bu ülkeden, kurtulalım senden ulan !

bu daha da çoğaltılabilir fakat ilk bakışta dikkatimizi bunlar çekmektedir.

   komik ve yaratici bir nick   04.01.2008 01:22 ~ 02:10
   #800742
2.

aslinda cok acik ve nettir, alenen yazmaya bile gerek yoktur. sadece bu isten rant saglayan bir takim adamciklar bunlari gormezden gelmektedir ne de olsa her hukumet kendi doneminin adamini yaratir.

   witchorexia nervosa   04.01.2008 01:36
   #800760
3.

sozlukte tarhan erdem e anket yaptırmak. bir onun anket yapmadığı kaldı sozlukte.

   shakabiyana   04.01.2008 01:59
   #800777
 
reklamı kapat

yazdır