akp nin secim calismalari

1.

aslında bir çok şey var bunlar. buzdolabı atılımı, alevi açılımı, davos çıkışı vb. yada daha farklı noktalar.


----- spoiler -----

mersin’in akdeniz ilçesindeki akp’li belediye başkan adayı hacı özkan, seçim çalışması yapılacak yerler listesine devlet okullarını da ekledi.

sol (mersin) akp’den akdeniz belediye başkan adaylığına soyunan mersin lokantacılar odası başkanı hacı özkan ve beraberindeki partililer, kalabalık bir araç konvoyu ile mersin fen lisesi’ne seçim çalışması yapmaya gitti. önceki gün yapılan ziyarette özkan, akp’ye yakınlığı ile bilinen okul müdürü muzaffer arslan ve öğretmenler ile görüştü.

ders saatleri içinde yapılan seçim ziyareti sırasında durumdan rahatsız olan ve bahçeyi dolduran arabaların etrafına toplanan öğrencileri gören okul müdürü, araçları panik halinde okul dışına çıkarttı.

yaklaşık yarım saat boyunca müdürün odasından çıkmayan kalabalık, daha sonra lüks arabalarına binerek okulu terk etti. okul müdürü ise, konvoyu uğurladıktan sonra okul bekçisini azarladı.

----- spoiler -----

haberin başlığı baskın gibi ziyaretti ancak bunu uygun görmedim..

lise müdürünün tabi ki bir siyasi görüşü vardır. zaten müdürle pek alakalı bir durum değil olanlar. akp adayının okula yaptığı çıkartma olay yaratmaktadır..

http://haber.sol.org.tr/...er/mansetsag/11109.html

   analog   08.03.2009 16:36
   #1238251
 
reklamı kapat

yazdır