akrobatik hareketlerle hatunlarin ilgisini cekmeye calisirken karizmayi cizdirmek

1.

hatun ilgisini çekmeye meraklı her üç er kişiden ikisinin başına gelen durumdur. mekan, saat dinlemez her yerde başa gelebilir.

dağ bisikletinizi çekmişiniz altınıza, bir hızla ilerliyorsunuz. bu arada kulakta kulaklık artistlik zirvede. hatunlara ayarlı gözleriniz hemen ileride size doğru gelmekte olan 3 genç kızın sinyalini veriyor. bu sinyalle hemen cebinizden telefonunuzu çıkarıyor ve ellerinizi bisikletten çekerek kızların ilgisini çekmeye çalışıyorsunuz.

amacınız kızların "vay be ellerini bırakarak sürüyor" demesi mi, hakkınızda konuşması mı, ya da durdurup "sizden etkilendim" demesi mi bilinmez. zaten amacınızı düşünmeyle vakit geçirmezsiniz. bu içten gelen bir güdüdür ve hareketlerinizi o güdü yönlendirmektedir.
cebinizden cep telefonunuzu çıkarır, ellerinizi bırakara mesaj yazmaya başlarsınız.

evet evet yaklaşıyoruz kızlara, evet güzeller mi acaba, şu sarışın mı, boyu da kısaymış, ya sağğğ.. ahhhh..

yerdesiniz, bisikletiniz yerde, kulaklık kulağınızda, kahkahalar patlatan kızlar gözünüzün önünde. kızlar arkayı gösteriyor. arkada da arabadan muhtemelen kulaklıktan dolayı duymadığınız ama küfür ettiği belli olan bir yarma amca...

   laf ola beri gele   28.08.2007 01:35
   #638074
2.

deniz de akrobatik hareketlere uygundur ve er kişiler bu ilgi çekme işlemini orada da deneyeceklerdir.
denizde bayanlar "aman su soğuk", "ay giremem" diye naz yaparken siz de onları göz hapsine alarak ağır adımlarla ilerlemektesinizdir. beş adım kala koşar koşar ve suya atlarsınız.
vucudunuzu hissetmez, organlarınızı hareket ettiremez olursunuz ama serde erkeklik vardır ve bu durumda renk özellikle mor renk vermemek gerekmektedir. ne çare ki yüzünüzdeki aptal ifade kızların kıkırdamasına yetmiştir.


ya da dubaya yüzdünüz. kızlar da dubada güneşlenmekte. e siz de orada boş duracak değilsiniz bir şekilde ilgiyi çekmelisiniz. muhteşem bir balıklama atlayarak ilgileri toplayacağı kanısına varırsınız.
ayağa kalkıp dubayı biraz hareket ettirerek, kızların gözleirni açtığından ve hareket ettiren nesneye yani size baktıklarından emin olursunuz. önce mayonuzun belini şöyle bir ayarlar, gerilir,koşar, koşar....

balıklama atlayacağım derken göbek üstüne çökersiniz. kızarmış bir göbek, çizilen karizma. bu günün kazancı bu olmamalıydı...

   laf ola beri gele   28.08.2007 01:41
   #638091
3.

senelerden geçen sene. yine bir tatil beldesinde plaj voleybolu oynamak için erkek grubu olarak toplanmışız. öyle bir havalardayız ki etrafa, kızlara hiç bakmıyoruz ve manyak eğleniyor moddayız.
amaç, belki bir hatunun canı çeker de oyuna katılabilir miyim? der. hayır yorulmasına gerek yok cümlenin başını getirsin biz topu atacağız zaten ona, o kadar da hazırız olaya.

top nereye gitse koşturuyorum, gövde gösterisi o biçim. arada dinlenildiğinde ısınma hareketleriyle inceden kas gösterisi yapıyorum, ama kural belli etrafa bakmak yok.

espriler de kaynıyor. hem güldürelim hem gülelim, grubun en komik adamı şeklinde kendimce espriler yapıp, şişko necmiyle dalga geçiyorum.

-oğlum lan göbeğin senden önde gidiyo, göbekle atsan yetişecen toplara aha aha aha.

neyse top kaçıyor, almak bahanesiyle gidiyorum tabi, topa bakarken yandaki kızları da kesip, izleyen var mı diye durum kontrolü yapabilecem. derken bir esmer güzelinin ayağına gidiyor top. kız topu süper estetik hareketle fırlatıyor.

belli uzağa gidecek, ben de arkaya arkaya topa yetişeyim artistik bir hareketle arkadaşa atayım diye koşuyorum kiii...

derken bir direğe çarpma sesi, ardından kesik kesik kulağımda çınlayan kahkahalar, başımın etrafında yıldızlar, gözümü açtığımda artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı bilinci.

   laf ola beri gele   28.08.2007 23:33
   #640102
4.

bir de otobüste olanların vardır, fecidir.

otobüs giderken inmek veya binmek er kişi işidir ve biz türk erkekleri bununlar karizma yapacağımızı sanarız. ya da genelleme yapmayalım ben öyle düşündüm.

otobüs durağa yanaşmış sen daha geridesin. önce kulağında mirkelamın şarkısı çalıyor ve koşmaya başlıyorsun. öyle hızlanıyorsun ki otobüsün kapısı kapanmadan direğe tutunacaksın tek yapman gereken yakalamake evet az kaldı hadi...

direği tuttum, o saniyede aklımda durakta bekleyen kızlar. tutundum, hehe ifadesi suratımda. ama o da ne? ayağımı basamağa atmamla ayağımın kayması bir oldu. bir sürükleniş önce, el direkte ayaklar tekerleğin altına girecek neredeyse. sonra otobüsün durması ve şöför amcamın ağza alınmayacak küfürleri.

önünde iki yol var ve ikisi de bok yoluna çıkıyor.
1- o otobüse binmeyeceksin ama duraktaki kızlar var.
2- şöföre rağmen binecek hiçbir şey olmamış gibi akbilini basacak, otobüste üzerindeki tüm gözlere rağmen bir yere oturacaksın.

2. seçeneği seçtim, bir sonraki durakta indim. bir daha da 121a mı? tövbe!


bayanlara özel not: ha bir de sürekli karizması çizilen erkek diye parmakla gösterebileceğiniz biri değilim, çizilmediği yerler de var ama ifşa etmek istemiyorum.

   laf ola beri gele   28.08.2007 23:47
   #640145
 
reklamı kapat

yazdır