aldigi komplimani sozlukte duyurmak

1.

yeni yine ve yeniden içgüdülerine yenik düşmüş dişilerin davranışı olarak sınıflandıracağımız olaydır bu.bir paçavra gibi attıkları eski erkek arkadaşları ya da karşılıksız aşıkları kendisine tırnaklı köpekli birşeyler söylemiştir bu bayanın.o da anında sözlüğe koşup aldığı acziyet yüklü övgüyü sözlükle paylaşmıştır belki de.içgüdü deyip geçiniz.

   kayser sozer   05.09.2007 03:55
   #653127
2.

sözlükte; fotoğraf ve yazarın kendisi hakkında çeşitli bilgiler içeren bir profili de ekleyebileceği düzenlemeler yapılması gerektiğini işaret eden semptomlardan biridir. *

   dua   05.09.2007 09:09
   #653183
3.

sevgili sözlük,

bugün erman bana "çok güzel bi götün var hele ki memelerine hayranım" dedi. o kadar sevinçliyim ki sonunda dikkatini çekmeyi başardım. onun da bana karşı benim ona beslediğim saf duygularla yaklaştığını hissedebiliyorum. bu akşam için ananesinin evine gelmemi istedi birşeyler içer önemli şeyler konuşuruz dedi. sanırım tahmin ettiğim gibi geleceğimiz üzerine konuşacağız. o kadar mesudum ki. halbuki ne kadar yanılmışım, günahını almışım; neymiş efendim 9 numaradaki dul naciye ablaya gidip geliyomuş, bakkalın kızı hayriyeye kaymışmış, beş kızı birden idare edermiş bıdı bıdı bıdı dedikoduları yüzünden hayatımın aşkını kaybedecektim.
çok centilmen ve kibar. tam ayrılırken ne dedi biliyor musun? eteğin çok güzelmiş biraz kaldır bakayım içi nasılmış? diye sordu. ben de kaldırdım bayaa bi inceledi. hangi erkek kadın eteğinden anlar ki? kültürlü, kendini geliştirmiş besbelli. allahım akşamı iple çekiyorum rüyalarım gerçek oldu.

şimdilik hoşçakal sözlük, görüşürüz tekrar.

   irtifakaybi   05.09.2007 09:17 ~ 09:18
   #653187
 
reklamı kapat

yazdır