alpet

1.

yeni kurulan türk petrol şirketidir.
<bkz: beş beş beş>

   resesiff   17.03.2007 15:56
   #270019
2.

alpet / altınbaş petrol ve tic. a.ş.
altınbaş petrol ve ticaret a.ş., 1997 yılında akaryakıt dağıtım sektöründe kktc'de başlattığı hizmeti , alpet adıyla 2001 yılında türkiye'ye, 2004 yılında da arnavutluk’a taşımıştır.

türkiye, kktc ve arnavutluk’ta kısa sürede ulaştığı 500’ün üzerinde kurumsal kimlikli akaryakıt istasyon sayısı ile büyümeye hızla devam etmektedir.

alpet; mersin-kazanlı, kocaeli-körfez, kırıkkale, izmir-aliağa ve samsun’da, bölge müdürlükleri, dolum ve depolama tesisleri, batman’da ise irtibat müdürlüğü kanalı ile tüm türkiye’deki yaygın bayi ağına hizmet vermektedir. sınırsız hizmet anlayışına paralel olarak depolama tesislerini arttırmaya yönelik yatırımlar yapmaktadır.

otomotiv ve sanayi sektörlerine madeni yağ alanında geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermekte olan alpet, hem iç hem de dış pazarlarda, müşterilerine mükemmel ürün ve hizmetler sunmak amacı ile izmir’de kurulan tam otomatik ve en modern üretim, dolum standartlarına sahip atak madeni yağ fabrikası ile 2006 başında müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

alpet, genç ve dinamik yapısı ile pozitif enerjisini çevresine yansıtarak,yarattığı heyecan ve şevk ile her zaman en yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı, iş ahlakı ve disiplini ile iş ortaklarının memnuniyet düzeyini daima yüksek tutmayı hedef edinerek bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

www.alpet.com.tr

   cepfree   17.03.2007 16:01
   #270053
3.

en son reklamında benzini bitip otostop çeken galatasaraylı gençlere ali şen'in denk gelip nooluyo gençler diyerek arabayı durduğu firmadır, cam açıldığında fatih hoca yerine ali şen'in görünmesi nooluyo layn dememizin ardından kopmamıza sebep olmuştu, gerisini merakla bekliyoruz.

   never neverland   18.05.2007 13:23
   #404007
4.

reklam filmlerinin senaryolarını çalışanlarına yazdıran ve aynı şekilde pompacılarına yönettiren benzinci. hayır herkes işini yapsın kardeşim sonuçta. paradan yırtmak için bir ajansla bir yönetmenle anlaşmazsan topluma zararlı bireyler çıkar ortaya. bu reklamları baştan sona izleyebilen insanın sol gözü ufaktan seyirmeye başlar ve yavaştan rengi yeşile dönüşerek üzerindeki kıyafetler parçalanarak çıkar. evet aslında yeşil devin ortaya çıkış öyküsü budur.*

alpet diyor dört büyüklere sponsor olmaktan gurur duyar. lan o çocuklar da çalışanların çocukları. herhangi bir kast ajansından yetenekleri doğrultusunda deneme çekimleri sonucu oynatılmış çocuklar değil onlar. ya da tam tersi öyleler. çünkü çocuk kadar saf ve sevimli bir mahlukatın o kadar antipatik ve dayaklık olması imkansızdır.

ya otobüsleri ıığğın vıınn diye süren kazık kadar adamlar ne demeli? lan gelmişin 50-60 yaşına, iyi kötü bir gazetede hasbelkader yazıyor ve yine bir şekil bir televizyon programında yorumculuk yapıyorsun. fazladan bir teklik daha alayım diye nedir o şekillere girmeler. çoluk çocuktan utanır insan. osman amca vıın ğııın denildiğinde yüz de mi kızar mıyor be adam. tamam konsept aynı olsun ama başkası oynasın lafım yok ayıp lan.

hee reklamın iyisi kötüsü olmazmış ya ben gidip alpetten şimdi varil varil mazot alırım emin olsunlar.

http://www.youtube.com/watch?v=8jrp6v9uiı8

   mad of god   09.04.2008 14:22
   #889765
5.

<bkz: 5 nci büyük>
paralosı ile ahmet çakar a bile reklam yaptırmışlardır.

   googlenin kayip o su   09.04.2008 14:26
   #889767
6.

reklamlarında çoluk çocuk kullanıp milletin sevimli çocuk sevgisini istismar eden bir şirkettir.
bu yaptığı istismar ile çoluk çocuk istismarı top 5 de ikinci sıradadır. birinci tabiki turkcell.

   ceaser   09.04.2008 15:43
   #889791
 
reklamı kapat

yazdır