am sevmeme karizmasi

1.

ya bu am olayı esasında epey ilginç bi olay. severseniz amsalak olarak niteleniyorsunuz, sevmezseniz meyilli, ibne falan filan.
açık konuşayım, ben seviyorum şahsen. aranızda sevmeyen varsa da her türlü meseleyi enine boyuna tartışırım. yeterince anlatırsam siz de severmişsiniz gibi geliyor bana.

ama meselem av sevme/sevmeme meselesi değil. "am"a karşı mesafeli durmanın bir karizması zuhur etmeye başladı son zamanlarda. ben bunu neslimizin devamı açısından oldukça sakıncalı buluyorum. ve buradan hepinize çağrı yapıyorum:
siz karizma yaparken millet am üstünde ceviz kırıyor lan itler. ayrıca sevelim sevilelim, dünya kimseye kalmaz.

   nicholai alexandrovic hel   11.01.2010 17:17
   #1847792
2.

ya şimdi saspek biraderimin ücretsiz avukatlığını yapıyormuşum gibi olmasın (ki pek sevişmeyiz kendisiyle) şu insan denen yaratık pek çok şey uğruna karaktersizleşiyor. para mesela, sonra kariyer veya başka şeyler işte. ama madem ki karaktersizleşmek kaçınılmaz bir son, o halde am uğruna karaktersizleşmek çok da kötü bir şey olmamalı. nihayetinde am olayı uçucu bir zevk. bir para değil mesela. o yüzden am sevmeme karizması bana hep anlamsız gelmiştir. (bu son cümle silinmesin diyeydi, yoksa dedim zaten yukarda)

   nicholai alexandrovic hel   11.01.2010 17:24
   #1847803
3.

kalkmadığında yapacak ilk iş bu olurdu sanırım. kendi çapında işte. am sevmeyene erkek adam mı denir? aptal aptal! de get!

   lame story   11.01.2010 17:27
   #1847807
 
reklamı kapat

yazdır