am sik got yazari

1.

am sik göt fasilitesini kullanan yazar. tanım için bu basitlik iyi sanırım dahasına gerek olduğunu düşünmüyorum.

hayır neden bir anda fevrileştim onun da açıklamasını yaparız elbet isteyenlere ama oturduğum yerden o kadar aciz o kadar utanılacak bir duruma düşüyorsunuzki diyecek kelime bulamıyorum.

olayın ne hacım ?

olay şu, cinsel zekası 13-14lü yaşlarda kalmış gibi davranan bireylerin sözlük içersinde at koşturması.

aç parantez at sikini bildin mi kapa parantez.

regl dedim puahahaha çok komik olacak
am sik göt lü bkz verdim başlığa vurguna bak şimdi
am kokusu, göt kokusu, yarak kokusu ahahaha. ne yaratıcıyım.

ya bi siktirin kardeşim ya. soğuttunuz yeminle adamı. ne bitmez tükenmek bilmeyen kuku sevdanız varmış ya.

hayır ben çocukken televizyonda kadın memesi gördüğümde her ergen gibi bir tuhaf oluyordum, ya da ergenlik döneminde türlü türlü ( şu anda komik gelen ) muhabbetler yaptığımda arkadaşlarla da aynı tuhaflığı yaşıyordum topluca yaşıyorduk * ama yahu bitmedi mi hormonlarınızın salgılanması ? geçmedi mi sivilcelerinizin çıkma zamanı ?

en olmadık siktiri boktan başlıklara bile cinsel yönden yaklaşmanız inanın sığlığınızı arttırmaktan başka bir şey değil. hayır bakıyorum sözlüğün yeniden yapılanmasına filan denk geldi olur öyle diyorum ama yok durmuyor durulmuyor. iki dakika bir şey okuyacağız iki bir şey öğreneceğiz, gözümüze sokuyorsunuz iğrenç düşüncelerinizi komik sandığınız aptal yorumlarınızı.

pek ala sikimden aşağıya kasımpaşa diyebilirdim bu meseleye ama olmuyor. hayır çok da düzgünce efendice yazabilirdim de ama ne yazikki bu sohbetlerden anlıyorsunuz siz, adamına göre muamele bir nevi.

yahu babanızın yeri gibi delilercesine her başlığa girme mecburiyetindesiniz diye bir kaide de yok sözlükte, ama pekala her şeye atlamak ve atladığı şeyin de içine edildiğini gördüğümden dolayıdır sitemim.eksiliyorum elimden geldiği kadar belki akıllanır düşünürler ’’ ulan kötü oldu be bu diye ’’ ama ne fayda. nato kafa nato mermer, sadece ben değil, aynı entrynin iki üç eksi aldığını da görüyorum bekliyorum farklı şekilde hareket ederler diye ama aynılar hala.( eksi burada yıldırma olarak fayda etmemiştir )

insan hiç mi iyi bir şey yazıyormuyum acaba diye kendi yazdıklarının muhasebesini yapmaz ? hiç mi geriye dönüp bakmaz ’’ lan abartıyoruz tadında bırakalım ’’ diye sormaz kendine ? ben bunları buraya yazıyorumki sorun istiyorum kendinize. bir dönüp bakın yazdıklarınıza eylemlerinize. ki bütün bunları okuyup da bir çıkarım yapan da en az bahsettiklerim kadar sığdır.tabiki kimselere aman efendim sanatsal takılın, zilyon tane kitap tanımı, film eleştirisi, resim sergi cart curt etüdü yapın demiyorum. bi dönün bakın yahu yazdıklarınıza, kendiniz üç dakika sonra ’’ bu ne ya habire aynı seyler ’’ diye bir şeyler diyeceksiniz zaten. demelisiniz, başka çaresi yok, bu kadar hıyar olmamalı insan evladı. varsa da tuzla koşanına da selam! ederim hıyara da!

doyun artık he? ya da bir zahmet bana çıkış butonuna basın, bir daha da uğramayın . bu da bu denli isteğimdir. zoruna gidenin borusuna gitsin.

harbiden bi gidin ya.

edit: eksileyin eksileyin sizin ne olduğunuzu değiştirmiyor ...

   zibidigibi   07.04.2008 22:36 ~ 22:48
   #888587
2.

lafmacun'un varolusundan beri kendinden söz ettiren, bacidan kovsan avrattan girecek yazardir kendisi...

belki de biz onu bu hale soktuk. düzgün yazilarimizi götümüze soktuk ve kactik. meydan ona kaldi. o da aldi basini gitti.

kisacasi, yazmayan...yazmaya tenezzül etmeyen, cebindeki güzel kelimeleri harcamayan her yazarin olusumuna katkida bulundugu yapay yazar...

bak burda bir nevi incelenmisleri var:

<bkz: baslik sozluk lafmacun yazar entry zirve sorunsal am sik got>
<bkz: am göt sik teslisi>

edit: imlâ

   cemkirik limon dilimi   07.04.2008 22:45 ~ 22:46
   #888598
3.

ne desem boş am sik göt ile coş...

gerçekten de öyle. sonra bir yazı yazınca ya da am sik göt yazılarına ortak olunca "hadi git naparsan yap ben yazarım sanane" , "sözlüğe girdiğin yok girince de muhabbet beğendiremiyoruz".... gibi yazılarla karşı karşıya bırakan 0-18 yaş grubu yazarları. eşekherif hariç. bazen çocuklar daha bir akıllı oluyor bu yüzden birilerini suçlamak kolay değil ama görünen köy klavuz istemiyor. hani onların anlayabileceği dilden dörünen penis delik için kendi yolunu bulur. yalnız bu iş böyle giderse am sik göt yazaları için de bir yol görünecek. ayıp olmazsa ki artık bu kadar am sik götten sonra olmaz diye umuyorum bu yol "bok yolu" olması muhtemeldir. hani yazar yazarken bir tepki alır iki tepki alır ama bu kadar olunca bir oturup düşünmesi lazımdır aslında. yazarlar dahi bu kadar sıkılıyor ve iğreniyorsa okuyucular ne denli iğrenecektir.

dur demek gerekiyor ama adama bir laf söylersin iki laf söylersin artık anlamazsa 3. için gereken muameleyi yaparsın da bunlara bir muamele çekmek şart gibi. en özelinden (uzun ve kalın) bir ayar vermek katiyen onları tatmin etmeyeceği gib bu yazarlar hayatların anlamının am sik göt üçlüsünden oluştuğunu düşünürler. düşünün; aslında bu muhabbeti eden yazar ve ayrıca başkaları anlamada kıt olacağı bellidir. aklı 3 kuruş bilgiye sahip çıkabiliyorken onu da bu terimlerle doldurduysa söylenen her söz bir yerden girer öbür yerden çıkar. şimdi bu bir yer öbür yer dedim ama am sik göt yazarları yine yanlış anlayacaklar. yanlış anlamasınlar onların bir yerlerine birşeylerin girmesi için bir sebep görmüyorum zira göte giren şemsiye açılmaz.

am sik göt yazarları klavyelerini de çok iyi kullandıklarını düşünürler aynı zamanda. aman biri birşey yazsa da hemen göt bok laflarını arkasına yapıştırsak diye.. yılışıklık ve yapışıklık onlarda ayrı bir özellik. onlara göre muhabbet am sik göt ise bana göre de muhabbet iğnelemektir. böyle bir düşünceye sahip yazar var ise (kaldı ki var) bu tür bir yazım tarzı ile iki tarafta bir yerlere varamaz. ya entryler silinir ya da bir taraf kendini tutamaz ve yazar da yazar sonra bir bakmış yazamaz... hoş yazamaz kelimesi kulağa hoş gelmiyor ama kimileri böyle doğmuş yapacak birşey yok..

lafım odur ki am sik göt diye diye sözlükte ne s.klmedk am ne delinmedik g.t ne de yalamadığınız s.k bıraktınız. fantaziye bu kadar açık olduğunu umduğum bu çeşit yazarlar umarız ki bu tür ayarlar çerçevesinde bu laflara da alışkındırlar.

hadi afiyet olsun....

   posetcay   07.04.2008 22:51
   #888604
4.

<bkz: am sik göt> *

   istanblue   07.04.2008 22:51
   #888606
5.

bizlerde muztaribiz efem başka konusu kalmadımı sözlüğün yaşam hakkında konuşun, futbol konuşun, magazin konuşun, teknoloji konuşun, hiçbirşey yapamadınız siyaset konuşun malzeme çok.......

<bkz: lafmacun yazarlarinin abazanlasmasi>

<bkz: bir arabesk sarkidir abazanlik ama artik sikildik>

   pascha   07.04.2008 23:25 ~ 23:25
   #888660
6.

am sik göt am sik göt am sik göt

yazacak başka birşey bulamıyorum. öyle bi yazarım yani...

ne demek kardeşim daha neler neler var sol layerda. kodumun, eşşek gibi hafıza sıkıyoruz, en acaip bilgilerimizi hatırlamaya çalışıyoruz, entri giren yok. bir tane am, göt, sik içerikli entry giriyoruz, altında zilyon tanesi...

bu da lazım, okumak istemeyen yazmaz da altına bişey. talep görmeyen başlık da unutulur gider. konuyu gündemde kalmaya zorlamak am, sik, göt ve türevlerini genişletmekten öteye gitmez.

<bkz: adam gibi entry giriyorsunuz da biz mi okumuyoruz>

   ecetemelkuran   07.04.2008 23:40
   #888677
7.

basit hormonik hareket yapan, odundan mamül, pandüldür.

   meczup   07.04.2008 23:43
   #888682
8.

bir sikin ve sikebileceğine inandığın binlerce ve yüzlerce amın olduğuna inancın ve bir kaç tane de*parmağın varsa alabileceğin sıfattır.
birkaç cümleyi yanyana getirebiliyorsan*,fantazilerini ortaya dökmekten utanmıyor ve bundan garip bir haz almaya başlıyorsan o sensin!
kimse bunu üstüne almaz tabii... ben o'yum ben o'yum diye. bu sıfat biraz garip *
ayrıca saygın yoksa ve giderek azalıyorsa, tecrübe dediğin sapıklıkları aktarmak için bir yanın sabırsızlık çekiyorsa idealsin!
şaka bir yana daha fazla bu konuda yazacak değilim. anlayan anladı umarım!

   anathema   07.04.2008 23:44
   #888684
9.

#873787 *

   umbilicus   07.04.2008 23:50
   #888693
10.

aman tanrım yoksa gençler hoşlarına gitmeyen bir şeyi tenkit mi ediyorlar. hayır madem am sik göt kelamları o kadar rahatsız ediyor, ne diye aynen tekrarlayıp tezata düşüyorsun bre tospağa. ne bileyim vajina-penis-makat kombosunu da yapabilirsin hani. laf aramızda o kelimeleri görüp gönülden rahatsız olan var mıdır açıkcası derin şüphelerim var. aklıma mahallenin delileri geldi, hani nida atarlar ya ''küfür edenin amına koyayım'' diye. bu bir espri mi yoksa delirdik mi merak ediyorum.

   376   08.04.2008 00:01
   #888707
11.

-bu zibidigibi ile bir sevişçen bak bir şeyi kalıyor mu abi
+bende bir gahbe karı nosu varvereyim mi
-azeri var bendede bir tane memeleri büyük
+çok çılgınsın sırrı abi çak
-aha zibidigibi geliyor kaç

<bkz: lafmacun birinci geleneksel ergenden milliye geçiş dönemi laleli ayağı şenlikleri>**

   okkes   08.04.2008 00:08
   #888715
12.

"maalesef" hareketsiz sözlüğü gereksiz bir şekilde hareketlendiren yazarlardır. bir kaç kendini bilmez yazar önce tematik kasarlar, sonra bir tepki gelmeyince cinsel tematik konulara el atarlar, işte bu noktadan sonra çağrışımcı ve şakacı yazar kardeşler bi anda yazmaya başlarlar. önce gülünür, eğlenilir. sonra bir çoşma evresi yaşanır. aynı başlıklar sadece birkaç kelimesi yer değiştirerek yeni başlıklar haline gelir. bu işlem sözlüğün her durgun döneminde farklı farklı yazarlar tarafından yapılır.
ve bu am göt sik yarak afedersin başlıkları akmaya başlayınca ayarcı kardeşler piyasaya çıkar. ve ulan bu gayler hep böyle sözlüğün genital bölgesine pump it up yapılyolar ya gibi kibarca bir uslup kullanarak, ulan ne kro adamlarsanız beyniniz baş değiştirmiş sizin, siz ne anlarsınız genelden kültürden, sizin tek bildiğiniz genel şey ev olan davarlar edasında çıkış yaparlar. bu çıkış ne kadar haklıdır yada yerindedir tartışılır.

o zaman tartışmak da gerekir. madem sözlük tecevaüze uğruyor, gereksiz başlık ve entrylerle doluyor. gerekli müdahale yapılmalı. bu müdahale, ya sol frame’i başka yöne çekerek ya bir güvercinle ya da sözlüğün çıkış butonuna basarak yapılır.
bu çıkış butonuna basma olayı şu an ne kadar mantıklı durduğu da dikkat edilmesi gereken bir ayrı konudur.

neyse konu am göt sik yazarıydı. am göt sikçidir, yazardır. keşke arada memeleri de katsalar, ben severim kendilerini. hep böyle yapıyorlar. hayvanlar.

   kechi   08.04.2008 00:15 ~ 10.04.2008 00:06
   #888720
13.

<bkz: am sik got yalamak sikmek sokmak kari ibne brunette>

bu yazarlar 11 -12 yaş zekasına sahipler, cahilllikten ölmekte, çüklerinden başka bir şey düşünmemekteler, çükleri kopasıcalar. siz kim oluyorsunuz da am sik göt diyorsunuz, siz kim oluyorsunuz da böyle başlıklar açıp sözlüğü piç ediyorsunuz. iki kelamı bir araya getir, ondan sonra sözlüğün ebesini sik. terbiyesizler, ahlak yoksunları, pipi akıllı, aq su düşük, sizi gidi şemsi paşa pasaşında çükü büzüşesiceler siziiii.

rahatla adamım rahatla, atına bırsss diyorum buradan. hey gidi delikanlı, bütün sözlük aleminin am sik götlerle ilgilenmeyen saygıdeğer yazarları, bizim oralarda size ne diyorlar biliyor musunuz? bilmiyorsunuz, öğrenmek için bana bir güvercin uzaktasınız.

her başlığa entry yazmak zorunda değilsiniz, her başlığa ayar vermek zorunda değilsiniz, ottan boktan muhabbet açmak zorunda değilsiz, hele hele sabahtan beri online olup, hah şimdi kızacak bir şey buldum, hemen dalayım şunlara da iki üç puan kapayım insanlarından olmamalısınız.

bir konuyla ilgilenmiyor olabilirsiniz, adam da belki siyasetle, futbolla, aşkla, anketle ilgilenmiyor, çıkıp size yahu ne boktan başlıklar açıyorsunuz diyorlar mı? yok.

iki üç gündür fark edilir bir şekilde abartılıyor bu durum. iki futbol muhabbeti yapılsa sözlük 6 pasa döndü, iki hatun muhabbeti yapılsa sözlüğü am göt yazarları bastı, iki geyik dönse, sözlüğün amına koymak.

problem nedir, ne istiyorsun, insanlara yazması gereken konuları bir kağıda yaz ver, herkes ona göre yazsın yazacağını. not alsın, bilgiye ulaşsın. o listeyi hazırla, hazırla ki senin istediğini yazsın insanlar.

bir de çok önemli bir konu var ki gerçekten en üzüldüğüm nokta bu, am sik göt meme yazarı olmalıydı başlık, nasıl unutulur bu, olmamış diyor beş üzerinden iki veriyorum.

<bkz: elinize sağlık>

   yazamaz   08.04.2008 00:44
   #888746
14.

bır lafmacun klasıgı daha yasanıyor okuyorum guluyorum. burokrasıden sıkayet eden basbakana tahamul eden bır mılletın evlatları olarak alısmısız sıkayet etmeye(ıse sureklı sıyaset karıstıran yazarlar sozum sıze) (bak bıde guluyor)(guluyorum o halde ben neyım) . cozum ne arkadas bu boyle olmuyor (bak vurgu da yaptım daha cok sıkayet ettıgım bellı olsun dıye.) yazmayın ulen bak topunuzu keserım sızın cık cık cık la oluyorsa her gun kuralım saatımızı sabah altıya ılk bunları yazalım.

gaz ısı degıl bunlar bence. ha aramızda gazla calısanlar varsa amerıkan futbolu oynayalım.(laf aramızda bı arkadasım var amerıkalı cok ıyı oynuyomus onuda cagırırız valla super oyun olur 32 78 666 falan).

mahmut hoca ne demıstı sınıfta velılere (hanı semra hocada vardı yanında) tembel ogrencı yoktur tembel ana baba vardır. bıraz daha genıs bakacak olursak kotu yazar kotu sıte yoktur kotu yonetımler vardır sadece . bır seyı var edende yok edende yonetımlerıdır ozetle.

<bkz: bu boyle bılıne>

not:am got sık yerıne am got meme daha cekıcı gelıyor bana. yazarlar olarak bu konuya bıraz daha dıkat edersek daha ıyı bır lafmacun olacak sankı.

<bkz: amdır sık sıktır kac>

   masaimara   09.04.2008 10:22
   #889628
15.

ansittok, arriktok, ansiklok, ambiklok.

yok ben am sik göt yazarı değilim sanırım, yazamıyorum.

   cayvesigara   21.04.2008 16:53
   #899507
16.

bir vasfi olan yazardir kendi.

sanirim biri benim minako. kaciniza "beni azdiriyorsun" diye yeni yetmeden mesaj gelmis olabilir ki?!?!?

   cemkirik limon dilimi   21.04.2008 17:06
   #899521
17.

<bkz: çılgın buzdolapçı>

   evil mask figure   21.04.2008 17:25
   #899547
18.

şuan da kendisi soğuttu beni sözlükten.

   yesil sabun   29.09.2008 11:59
   #1043312
19.

gercek hayatta bir hicim sözlükte tam picim adamlari.

   blasphemous   29.09.2008 12:00 ~ 12:02
   #1043315
20.

<bkz: söyle canım>

   cilgin buzdolapci   29.09.2008 12:05
   #1043321

12 

 

sayfa

 / 2 

reklamı kapat

yazdır