asi bumerang

1.

yeni yazar hoşgelmiştir.

<bkz: lafmacun bando takımı>

   zibidigibi   10.04.2007 23:44
   #316376
2.

attığınızda geri dönmeyen bir bumerang çeşidi.

   redmancubus   10.04.2007 23:56
   #316393
3.

gidip de dönmeyendir.. en asil bumerangdır.. "ben gittim miydi arkama bakmam bi daha" deyip, katiyen dönmeyendir.. gurur abidesidir.. delikanlının önde gideni bi bumerangdır.. bumerangın tabiatına aykırı bi bumerangdır bu yüzden de hiç kullanılmamaktadır; geri dönmeyeceğinden çekinilmektedir..

   hamlet   10.04.2007 23:56
   #316396
4.

attığınızda dönmeyen , dönsede kafanızı gözünüzü yaran bumerangdır.

   swarem   10.04.2007 23:58
   #316400
5.

bir yazardır aslında, çok yazmasa da. yeni sanmıştım gördüğümde ama, beni 10a katlayıp 6ya böler. gazıma gelip yazmışlığı vardır. hep birlikte gördük ki yazınca oluyormuş. yazsın diyorum burdan kendisine!

pek bi gizemli, ser verir sır vermez. miskinin tekidir. ya da böyle lanse eder. demiştim ya, ser verir sır vermez.. bilemiyoruz dolayısıyla.

gizli bir tarikatta olduğunu düşünüyorum. ahanda buraya yazıyorum. demişti dersiniz.*

bunların dışında, muhabbeti sarar. sıkmaz insanı. severiz kendisini.

   taktiksatirik   20.11.2008 19:15
   #1091136
6.

bu entrynin 1000. entry'm olması ve bunun asi bumerang kişisinin nick altına yazılmış olması bir tesadüf değildir. gayet bilinçli yapılmıştır. çünkü kendisi, tanımıyor olmama rağmen muhabbetin en uzununu ve en samimisini paylaştığımdır. deyip başlıyoruz..

her konuda saatlerce tartışılabilecek cinsten.. tartışmak dediysem, öyle gülücüklü tartışmalardan değil. harbi harbi, dişli bi rakiptir. kabullenmez kolay kolay. baktı ki işin içinden çıkamıyor, allak bullak eder kafamı. bazen kaldıramıyorum o kadarını, bana felsefe yapma diyorum. ama yapmıyormuş aslında, anlamazmış felsefeden. yiyor beni!
meraklı değil sonra.. herşeye burnunu sokup kıllık yapmıyor. anlattığım kadarıyla biliyor, bahsettiğim kadarıyla tanıyor beni. ama bu en etkili yöntemdir bir insanı tanımak için. dolayısıyla beni şurada en iyi tanıyan insan sıfatına da sahiptir.
hep bir bahanesi vardır. herşeye verecek bir cevabı vardır. e bu iyi bişi mi derseniz, kısmen derim.
sahip olduklarıyla yetinir ve gelecek hakkında düşünmez, bak işte bu kötü. daha kötüsü, geçmişi hakkında da düşünmüyor hiç. ama işte buna da bahanesi var: anı yaşıyor o. ama yetmez insana sahip oldukları. bi amaç gerekir yaşamak için, ki bu gelecek endişesidir aslında; bir de tecrübe tökezlememek için, bu da geçmişi getirir önüne. kaçarsan bu ikisinden eksik kalır bişeyler hayatında. biliyorum ki sen bunu eksiklik olarak görmezsin. çünkü sıkılmaz ve bunalmazsın. çünkü herşey olurunda gibidir. öyledir de aslında. ama dönüp bakınca insan, ne yapmışım ben diye.. senin de dediğin gibi, miskinlik başa bela. ey genç, uyan ve silkelen! ( gaza geldim bozanı bozarım)
gözümüze gözümüze sokması gereken entrylerini sakınıyor. aslında onun güvercinleri bile entry tadında. konuşsam olay olur ama kendisi yapsın diye bekliyorum. yoksa yakında yazdığı her güvercini copy paste teknolojisi(!) ile entry yapacağım. 2 kişilik yazar olacağım. (millet iki nick götürüyor ya, hıh onlara ithaf olsun bu) bir sürü entrym olacak ve ben de popüler olacağım!!!

çok samimiymiş gibi geliyor bana. belki değildir bilemeyiz.. ama hani hep aynı modda yazan, çizgisinden sapmayanlar vardır ya, öyle değil. zaman zaman boş konuşur, bazen kenara yazılası sözler çıkar. bi de saçmalar ki anlamak mümkün olmaz. kasmıyor yani, nasıl geliyorsa öyle yazıyor. olduğu gibi ve içten.

bi de derler ya; "ispat ve eleştiri kaygısı taşımaz." eleştiriyi de kaldırır. hıh işte öyle.

lan şaka maka en uzun entrym oldu. yeter prensiplerime aykırı bu kadarı. "sohbet erbabı" dedim bitirdim.

   taktiksatirik   26.12.2008 19:57
   #1136605
7.

en son, tam 4 yıl önce ben yazmışım nick altına.

4 yıl lan!

sonra bi görünüp bi kaybolur oldu zaten. hep böyle bi gizem, hep bi cool bu adam. hiç mi değişmez..

onu online görünce yıllardır görmediğim çocukluk arkadaşımı görmüş gibi oluyorum, yazdığı entryleri başka bi heyecanla okuyorum. bi' de garip hissediyorum. 4 sene önceki beni anımsıyorum istemsiz, teknik olarak "çocuk" olan beni.

"hayat çok garip lan" oluyorum birden. o ben ve bu ben. tarif edilemeyen bi'takım duygular işte bunlar.

edemiyorum, en iyisi susayım ben, o bol bol yazsın.

   taktiksatirik   22.11.2012 00:09
   #2571125
 
reklamı kapat

yazdır