asimo rezil oldu

1.

gün itibariyle internethaber'de karşılaşılıp yorumlarıyla yaran haber.

bugüne dek yapılmış insana en yakın özellikleriyle bilinen robot asimo tanıtım için çıktığı bir gösteride merdivenlerden yuvarlanmış, rezil olmuş ve karizmayı yerle bir etmiş. tabi enteresan şey. hep "gavur yapıyor" deriz ya,teklemiş işte bu sefer. üzüldüm ama kendisine.onca insanın içinde, sahnede düşüvermiş. bir de yorum yapmışlar haberin altına onlarca, dalga geçmişler zavallı robotçukla.biri "benim mutfak robotum bile bundan daha iyi,düşmüyor" demiş, biri "aha,gafası yarıldı" demiş. ama ben özellikle bir yorumu çok takdir ettim."olsun düşebilir,düşmez kalkmaz bir allah'tır. ayrıca düşenin dostu da olmaz." diyerek insancıl yaklaşımını belli etmiş.bravo.hayır yani,bizim koskocaaa başbakanımız bile düşüyosa attan (bu arada at cihana da allahtan rahmet diliyorum) gavur icadı robot niye düşmesin.olur böyle şeyler,paniğe gerek yok.

kendisine burdan acil şifalar diliyoruz.umarız en yakın zamanda düzelir.

düşüş anını görmek isteyenler için haberin linki:

http://www.haber.gen.tr/.../haberemail.asp?58ffff2

   snowcanwaitiforgotmymittens   06.01.2008 08:41 ~ 08:41
   #804280
2.

<bkz: bunu yapan insan olamaz>

üzüldüm robot olsa da.yazik,hadi düstün tamam,kalkamiyor da vah vah. bide düstügü an salak gibi suratida saga cevirmis,sirt üstü düsmesine ragmen yüzü cakti yere gerizekali alet. cotonk! diye ses geldi."aha öldü heralde" dedim.icim burkuldu.caresizce yerde yatiyordu.zaten komik olan da üzücü olan da o "cotonk" sesiydi.insan olsa daha az üzülürdüm.en azinda düsen kisi bi kivranirdi,anuna goyim derdi,düsmemek icin caba sarfederdi,eli kolu savrulurdu tutunmak istercesine...ama bu garibim "küt" dedi gitti.

not:pazartesi tokyo merkez camiinde kilinacak ögle namazina müteakip,araba mezarligina defnedilecektir.

   petrucci   06.01.2008 08:57 ~ 09:01
   #804282
3.

televizyon ve gazetelere düşecek olası başlık.

amerikan başkanı bush bile düşülmesi imkansız dendiği halde gingerdan düşüp rezil olmuştur. asimo neden düşmesin? yapay zekaya bile sahip değil. programlı ibne işte.

asimo aslında daha önceden düşmüştür. insanların kucağında ordan oraya eğlence amaçlı kullanılan ortalık orospusu gibi bir şey olmuştur. önümüzdeki 10 yıl içinde aksaray'daki pavyonlara da düşeceği muhtemeldir. birinin çıkıp asimoyu bu kötü utanç verici hayattan kurtarması gerekiyordur.

yoksa;

insan oğlu için en kötü senaryo gerçekleşir. asimo yapay zekaya kavuşması ile dürtecekler listesine insanoğlunu koyacaktır. asimoyu kucaktan indirmeli kampanyası düzenlemeliyiz. insanlığın kaderi lafmacun kardeşliğindedir.

terminatör ve matrix tarzı filmleri yaşamamıza az kaldı. uyumayın dedirten bir haberdir.

   myworldisdark   06.01.2008 09:22 ~ 09:35
   #804284
 
reklamı kapat

yazdır