ask insanciklari

1.

evet gençler, yine bu gece de yarayan bir kanaya parmak bastırdınız zorla !

görülen o ki çoğunlukla, bünyelerde kontrolu ele geçirebilecek kuvvette libidolar hakim ! aşk, meşk, karı, kız, / yakışıklı, et döveceği, çocuk... gözleriniz görmüyor aklınız şaşıyor, hatta lambada titreyen alev üşüyor.

sürekli sevgiliden, aşktan meşkten bahsetmek niyedir lan ! ruh hastası mısınız oğlum... aşk şevhetin ve ihtirasların süslü halidir... insanı hayvan gibi çiftleşmekten farklı kılandır, lakin sadece o dur.

şimdi karşı cinse hoş gözükmek maksadı ile yapılan bu duygusal yavşamalar falan ertesi gün hep aleyhinize olacak ! ilk kavganızda ''-ama o zaman böyle götümü yalıyodun samii'' ye gelecek . bu gün ettiğiniz güzel laflar, o gözler kısılarak yapılan don juan vari jestler, bir gün götünüze girecek !

yani karşı tarafdaki beşeri tanrılaştırmak ve ona iman etmek salaklıktır !

demem o ki aşk insancıkları çok yapmacıksınız iğrençsiniz hatta, neden mi ? yalancısınız da ondan aslanım !..

   et dovecegi   19.03.2009 00:55
   #1260220
2.

seksi ön planda tutmadıklarını düşündüğüm insancıklar. libidonun tavan yapmasından farklı bir şey olsa gerek aşk. göreceliğin mükemmeliyetini yaşatan insana duyulası gerek. harikulade memeler, popolar dururken niye bu insana aşık olmak? seni devamında insancık, maymuncuk etsin, seni diplere vursun. insancık etsin. mantığını siliversin. insancık eder, doğrudur bir nevi.

hacı ruslar varya, onlara aşık olmak gerek. hadi bakalım. becerebilirsen.

   gider oldum gayri   19.03.2009 01:02
   #1260227
3.

aşk yaşayamayan insanların aşık insanları sıfatlandırması nedeni ile ortaya çıkmıştır.

   superman on ice   19.03.2009 01:45
   #1260273
 
reklamı kapat

yazdır