ask sikismek icin bahane yaratilan bir bagimliliktir

1.

evet bir tespit konumuza daha parmak basmış bulunuyoruz sayın yazarlar...

sizlerinde tespitleriniz var okuyoruz eğleniyoruz,ders çıkartıyoruz.bu da benim hayat tecrübelerimden oluşturduğum tespitlerden biri olmakla birlikte doğruluk payı olduğunu düşünüyorum..

hayatlarımızı bir kevaşe için çürüttük belki,belkide bir çok kadına hayatlarımızı adayıp sikip attık yılları.ya ferhat gibi şirin orospusu için dağları deldiniz,ya da mecnun gibi leyla fahişesini arayıp sikmek istemekle geçti ömrünüz.hatta kendi direnciniz kırılarak alkole vurdunuz,dertlendiniz,kederlendiniz,elleriniz titreye titreye sigara üstüne sigara yaktınız çoğu zaman,belki de intihar etmeyi bile düşündünüz.işte bunların altında yatan şey olan konumuz aşk.

şunu da belirtmek isterim ki zaten bir çoğumuz bunu bildiğinizi düşünüyorum, salaklığın en çok fiiliyata dönüşüp reel hayata uygulandığı tema aşktır.duygu silsilesidir.

bir hatunu ilk gördüğünüzde söylediğiniz ilk şey nedir söyleyin bana beyler.tüm samimiyetinizle söyleyin."offf ben bunu ne sikerim be hacu"değilmidir.değilse bile bu reaksyonun türevleri olan tepkilerden başka nedir.belki cinseyi dişi olan kankanızın yanında "ayy canımmm ne tatlısın sen yaa" gibi cümlelerde kurabilirsiniz ama bu ayrı.

ya siz hatunlar.giydiğiniz tangaların,dantelli külotların,dışarıda mini etekle,üryan şekilde cıscıbıl gezmenizin sebebi nedir.neden hoşlandığınız bir erkekle yan yana otururken onun size dokunduğunda bacaklarınızı açarsınızki içgüdüsel olarak.bunların bir sebebi olmalı.

bu fani dünyada her insan evladının yaptığı eylemlerde bir mana aramak bir anlam yüklemek elzemdir.en saçma olanın da dahi bir sebep sonuç ilişkisi bir koralasyon bir bağıntı olması gerekmektedir.

neyse amacımız paradigmalar evreninde dolaşmak değil..

konumuza dönersek,aşk sikişmek için bahane yaratılan bir bağımlılıktır...

sikişmek istediğiniz hatunu elde etmek için çeşitli yöntem ve materyaller kullanırsınız.ne biliyim çiçek alırsınız,güzel sözler söyler,maymuntrak şiirler yazarsınız onun için.peki asıl sebebi nedir sikişmek için yaratılan bahanelerdir efenim..daha sonra elde eder kısa sürede olsa bağımlı kalarak korelasyon ilişkisi içerisinde aşk yaşadığınız zannedersiniz.

zaten başlık herşeyi fazlasıyla açıklıyor...ben sadece biraz daha olsun açmak istedim konuyu.

oturup düşünün.yanınızda üryan bir şekilde yatan aşık olduğunuz hatunun üzerine kültablasını koyarak orgazm sigarasını püfül püfül tüttürüken bu söylediklerim aklınızın bir köşesinde beyninizin kıvrımlarını çalıştırsın.o zaman belki de söylediklerimde bir bağıntı bir korelasyon denklemi kurabilirsiniz.

   kutsalkitaplipeygamberdevesi   12.05.2009 22:27 ~ 22:29
   #1377671
2.

somut bir duygu olmadığı için aşk, kadına ya da erkeğe indirilemez bu sebeptendir ki bağımlılığı yaratan seks ve sebepleridir. insanlar sikişmek için her şekilde neden yaratabilir fakat nedenleri hormoneldir, ha ben sigarayı bıraktım o ayrı.

   alegria   12.05.2009 22:33
   #1377685
 
reklamı kapat

yazdır