ataturk u canlandiran gunahkar amdanakanlar

1.

en derin ve samimi türkçü hürmet, sevgi ve saygılarımla;

dizi ve fimlerde türk'ün tanrısı atatürk'ü canlandırarak türklüğe şirk koşan, aleni bir şekilde bir kavmin kutsal değerini metalaştırıp üzerinden kazanç elde eden istemdışı doğum ürünleridir.

bugün hiçbir amdanakan yoktur ki çıkıp islam peygamberini yahut da tanrısını bir tiyatro oyunu yahut da sinema filminde resmedebilsin. götleri yemez çünkü. lakin iş bizim tanrımız atatürk'e gelince peşi sıra filmler çekilir, atatürk kılığına girmeyen ibnetor kalmaz şu alemde!

insan merak ediyor. neden? neden islam tanrısına saygıda kusur edilmezken türk'ün tanrısına yamuğun dik alası yapılıyor? eğer ki sebep izel-çelik-ercan'ın dağılmasıysa söz ulan söz yeniden bir araya getireceğim izel-çelik-ercan'ı. yeter ki son bulsun ata'mızla olan uğraşınız.

ya olum bakın hisli adamım ben. bu konulara dayanamam ağlarım hemen. şimdi 70 milyonun önünde ağlayacağım ha. offff.... bitsin artık atamıza karşı girişilen savaş.

benim badem gözlerimden kristal gözyaşlarımı akıtan tüm kaka senarist, yapımcı ve oyunculara intihar etmelerini salık veriyorum!

götük!

   bongulboga   05.01.2011 00:28
   #2270267
 
reklamı kapat

yazdır