ataturk un gittigi okullari sirasiyla bitirmek

1.

öncelikle:
<bkz: mustafa kemal atatürk'ün gittiği okullar>

nasıl ki dindarlarımız dini kurtaracak, islam alemine bir güneş gibi doğacak, yeniden islam'ı yeryüzüne yayacak bir mesih beklentisi içindeyse kemalistlerimiz de kemalist bir mesih beklentisi içindeler. hep bir ikinci kurtuluş savaşı beklentisi var. (asr-ı saadet beklentisi gibin)

şimdi ben diyorum ki; bunun kendiliğinden oluşmasını beklemek büyük hata. yeni bir atatürk yaratmak için atatürk'ün doğduğu yerde doğan bir türk çocuğunu alıp atatürk'le aynı eğitime tabi tutup yeni bir atatürk yaratmayı denemeliyiz milletçe. yani mahalle mektebinden başlasın, laptop ve ipod'u olmasın, gerekirse karga kovalasın, annesinden izinsiz askeri rüştiyeye yazılsın falan filan.

devletçe tüm şartların aynı olması için yunanistanla da işbirliği yaparak her şeyi seferber etmeli ve ikinci atatürk'ümüzün büyüyüp idareyi ele almasını beklemeliyiz. bilimsel olarak hepimiz biliriz ki aynı şartlar aynı sonuçları doğurur. şüphesizki atatürk'ün gittiği okulları sırasıyla bitiren çocuk da tıpkı o yüce deha gibi bir güneş gibi parlayacak, emperyalistlerin parça pinçik etmek üzere olduğu cennet vatanımızı ikinci kurtuluş savaşıyla yeniden kurtaracaktır. amin.

tanım: güzel bi olay.

   nicholai alexandrovic hel   06.10.2009 01:14
   #1647566
2.

<bkz: saçları sarıya boyatıp mavi lens takmak>

   zerzevat   06.10.2009 01:28
   #1647602
3.

ne yapılırsa yapılsın onun gibi büyük bir önder olunamayacagını göstermek için güzel bir yöntem.

   cruel   06.10.2009 01:56
   #1647640
 
reklamı kapat

yazdır