aziz kedi miyav dedi

1.

aziz kedinin zamanında çekmiş olduğu bir kısa filmmiş efendim.
na burdan ulaşabilirsiniz:
http://www.youtube.com/watch?v=z9kaf8tdtgc

----- spoiler -----
abi yine ofiste takılıyorum, iş icabı hatunları takip ediyorum, tetris oynuyorum, kafam helva gibi. aa bir baktım, enfes bir kız, flamingo gibi. elinde kutular mutular... fırsatı kaçırmama olanak yok. bana öyle cilveler yapar gibi bakıyor. abi arayı hatırlamıyorum, uçmuşum. ve işte yardıma hazır, lord gibi süzülüyorum ve kızın yanındayım. kutulara hamle ettim fakat, oyyy, ağır! düşüreyazdım. kız demez mi: "sen de amma kofmuşsun yaa"
"kof? sen bunları görüyor musun? ya da bilek güreşine var mısın?"
şimdi plan şu: yalandan yeniliyorum, sempati topluyorum. nitekim, ah hah hah haay çok güçlüsün filan falan, kız yemiyor yalnız. hadi diyor bir parti daha tutuşalım, devam. abi kız konan* gibi. bir saniye yalnız, çamura yatmam lazım abi. ya tam ergenlik kasım, sakat makat bişeyler diycem, zemin pürtüklü, gel demez mi bana sağ! sağ! sağ kol! bana! abi çok sinirleniyorum, saçlarımı topluyorum, dövmelerimi sergiliyorum, her şeye hazırım, erkeksiyim ve istekliyim! başlıyoruz abi!
bilmiyorsun ama çeşitli tekniklerim vardır: jaguar, papağan, antilop, yılan, tapir. sinirden iliklerim kabarmış, pul ve paletlerle hareketlendirdiğim kostümümle rakibimin dikkatini dağıtmaya çalışıyordum. çıplak elle yenişemeyeceğimizi anladığım anda hattori hanzomu çektim ve havada ardışık sayılar çizmeye başladım. pozisyon aldım. kesmek istiyordum! kesmek! biçmek! uçtum. uçtum. uçtum. ölüm vuruşum boşa gi... ahhhh... yanlışlardan dönmesi için kendisine verdiğim şansı iyi kullanamayan bu kadın artık ölmeliydi. allaaaahhh...
abi malesef çok kötü bir şekilde kendime geliyorum. ne kadar direndiysem de olmuyor, kız kolumu masaya çarpıyor. kaba kuvvetle yenilmiş taklidi yaptığım için son bir şans deniyorum.
"istersen akşam santraç* oynayalım? kralların oyunu. zekamız, piyon, vezir? ne dersin?"
abi malesef kız bunu da yemiyoor. e gidiyoor? ohooo. kötü oldu bu...

----- spoiler -----
*
edit: el emeğidir. akıllı olun.

   klopya   25.02.2010 18:29
   #1958636
2.

----- spoiler -----
başarızlığın en sevimli hali, izlemesi zevkli bir video.

----- spoiler -----
new york times

   ekinoksah   25.02.2010 18:34
   #1958648
 
reklamı kapat

yazdır