balkondan dusen pc yi satmak

1.

malliktir, resmen malliktir.

aynen alinti:

"sayin alicilar herşeyi tek tek anlatiyorum. bu pc amcamindi.içini temizlemek için balko na cikarip içine hava tutmak isterken amcamin elinden kayip 2. kattan aşa düştü.
amcamda gitti kasanin yenisiniz aldi buda kilerde boşta duruyordu. geçen gün amcamlara gittiğimde gördüm onlardan istedim ve aldim. haberiniz olsun baya söküp taktim neredeyse bilgisayrci oldum xd. takmasini bilenler alsin bn geri takamadim..
pc halini görüyorsunuz herşeyi marka çok kaliteliydi ama böle oldu. benden başka kimse bu pc ye el sürmedi.ilk aldimda fişe takiyordum diiiitttt diye ötüyordu.conra gördünüz gibi dağittim sonra bida toplamadim .bozukk . hepsini fotorafini çektim. tekte birde şöyle birçey var bir fotorafta intel yaziyor o yazan demirin altinda kare bişi vardi onu arkadaşim istedi ona verdim. ilani verirken girdiğim bilgilerin hepsi sallam haberiniz olsun. her şey görüldü gibi. bozuk oldunu söyledim için geri almicam.diş kasasini yamuk bölümü göndermicem içini gönderecem.dedim gibi geri iade etmek istemeyin.bozuk diyorum ona göre alin. kargo ile göndereceğim kargo ücretini ben deyil alan ödücek haberiniz olsun.
açik artirmayla satiyorum kim daha fazla verirse onun olur."

http://urun.gittigidiyor.com/balkondan-dusen-pc-mı-satıyorum

   amonaco   29.05.2009 16:41
   #1412311
2.

rekor kırmak isteyen tarihe geçmek insanın yapmaya çalıştığı eylemdir.
<bkz: kamyonun ezdiği pcyi satmak>

   safiyane   29.05.2009 16:44
   #1412317
3.

----- spoiler -----
kargo ücretini ben deyil alan ödücek haberiniz olsun.
----- spoiler -----

hmm bu işleri değiştirir işte.

   madigan   29.05.2009 16:57
   #1412327
 
reklamı kapat

yazdır