barda oylece oturmak

1.

aslında bar, disko fark etmez. önemli olan bireyin içinde bulunduğu psikoloji ya da her neyse işte. yau herkes koparken, öylece oturuyor adam. soran da yok hani bir derdin mi var evlat diye.

temelde ikiye ayırabiliriz bu adamları. ilk bölümde normalde herkesten önce ortaya atlayan, kıvrak figürler sergileyen ancak o gece canı istemeyenler. evet ilk grup böyle. bunların yanında eğer arkadaşları varsa bu şekilde "hocu aslında iyi oynuyorum ama şimdi hiç uğraşamam" moduna da rahatlıkla girebilirler. arkadaşları da "yææ göstersene bir iki şey" diye gazı verirler, hoş şeyler.

ikinci bölümde ise asıl konunun ilgili olduğu insanlar var, her zaman oturan, tempo dâhi tutmayan o insanlar. çalan müziğin, oynayan insanların, kesik atan kızların hiç önemi yok onlar için, onlar hep sanki oraya zorla götürülmüş gibi içkilerini yudumlarlar. zaten ses seviyesi yüksek olduğu için muhabbet de kuramamalarından mütevelit, öylece içerler. grup içerisinde hemen belli olur onlar, sahneye iç çekerek bakarlar çoğu zaman. muhtemelen oynamak isteyip de becerememe korkusu ile otururlar öylece. belki de daha genç yaşlardaki denemeleri yüzünden soğumuşlardır.

total toplamda öylece oturur bunlar, herkes oynar. eve dönerken de "2 kız kesik attı amk, bi' konuşamadım" diye anlatır bunlar, utanmazlar.

   pul koleksiyoncusu   26.07.2008 01:02
   #984364
2.

öylece oturulduğu görülmez, şöylece oturulur, yağlı saçlar ordusu şakalaşırken, yeni bir şarkı yan masaya gelirken, dj'liğe soyunan barmenin seçtiği şarkılar bir boka benzemezken, kuruyemişlerin boşalttığı kaseye dikkatlice sigara külü dökerken, amına koyim proust cümlenin sonu nerde, öylece bir anı tüketilir masanın ayaklarıyla beraber, anlatırsanız hüzün, anlatmazsanız boğazınızda yumruk, dinlerseniz başkasının önemsiz hayatı, bilirseniz sıkıcı olur ajfdsaf

   kaamos   28.10.2010 22:51
   #2220619
3.

beleşçiliğe işaret güzel kardeşim. sabahtan beri iki biraya içtiğin sigaranın haddi hesabı yok. küllüğünü değiştirmek için üç garson bekliyor. bir şey alır mısınız?

   idiot   28.10.2010 22:58
   #2220625
4.

<bkz: sikerler>

   hicbir sey eskizi gibi olmaz   28.10.2010 23:49
   #2220660
 
reklamı kapat

yazdır