bastirilmis cinsellik

1.

- off bastırmak, bastırma.. şey, yani pastırma. pastırma diyorum.

gibi bi şey olsa gerek.

   entry girmekse mesele gel beni kesele   08.10.2009 00:33 ~ 00:33
   #1652491
2.

teşhir edicem.kusura bakmasın kimse;
<bkz: hüseyin üzmez>

   baba aku yok   08.10.2009 00:37
   #1652499
3.

cinsi sapıklık yada cinsel soğukluk olarak sonuç vermesi muhtemel hede.

   suspectdevice   08.10.2009 00:50
   #1652521
4.

bu ülkede cinsel suçlar neden bu kadar yüksek sanıyorsunuz?

neden zihinsel engellilere tecavüz ediliyor, ya da tecavüz edilenler öldürülüyor sanıyorsunuz?

bastırılmış cinsellik diyelim ya da gençlere cinselliğin tabu olarak sunulması da diyebiliriz sebebine.

cinselliğin bastırılması ya da tabu olarak gösterilmesi ise yine aman çocuklarımızı koruyalım edelim mantığından ha bir de unutmadan bekaret davasından geliyor. gelmektedir. daha uzun nesiller boyunca da gelecektir. bunu kimse unutmasın.

cinsellik öög dür kakadır. evet bir çok insana böyle gösteriliyor. sonrasında mutsuz evlilikler, vajinusmus , erekte sorunu yaşayan, ya da karısının göbek deliğini s*kmeye çalışan hiç bir şeyden haberi olmayan bireyler yetiştirip, toplumun üzerine üzerine salıyoruz.

peki ya sonra? neler oluyor neler... şimdi herkes burda ahkam kesiyor, şöyle sapkınlık böyle illet bir şey falan fıstık peki sizlere soralım ,, ileride sizde genç kız ya da erkek babası/ annesi olduğunuz zaman onunla iletişime geçmek adına, onu zararlardan korumak için , cinsellik üzerine konuşacak mısınız? ben hiç sanmıyorum !

ınsanların şunu anlaması lazım artık ; bir şeyi ne kadar saklarsan, üstünü örtüp bu yasak dersen, yasaklanan kişi o'nu o kadar çok merak edecektir. havva ile ademi nasıl unutursunuz? onlara da elma yasaklanmıştı ama duramadılar meraklarından...

kulaktan dolma bilgilerle, bulvar gazetesi, sağlık ansiklopedileri ya da pornolar ile bir şeyleri keşfetmeye çalışacak bir sonraki nesil de ...

bütün bunların değişmesi için önce bireylerin kafalarındaki örümcek ağlarını evet o s*ktiğimin ağlarını bir kenara atıp, sağlıklı bireyler yetiştirmek için bilinçlenmeleri lazım. tutup çoluğu çocuğu keraneye salın , serbest bırakın demiyorum zaten. okuyun araştırın.

he bir de şu var; cinsellik öğretilsin efendim şöyle olsun böyle olsun diye kendini ortalıkda tırmalayıp sonrasında yine kendisine bakire bir kız arayanlar var ki bi siktirin gidin ya. şaka mısınız lan siz ? elalemle istediğin her boku ye ondan sonra bana ıssırılmamış elma verin mantığını kendin için uygula. ebeninki var yer misin !?

bizler ne zaman cinselliğin gayet insan doğasında, hormonlarının içerisinde yer aldığını hazmedip ona göre davranacağız işte o zaman bu tecavüz olayları, mutsuz evlilikler, cinsel sorunlar azalmaya başlayacak.

kısa bir süredir burada yazıyorum kendi çapımda bir şeyleri ama burada bile yani sanal ortamda bile bir çok insan içindeki ilkele sahip olamıyor. herkesin de dediği gibi ortalık am/sik/göt başlıklarından geçilmiyor! bu da bir bastırılmanın sonucu değil midir sorarım size!?

   loveaffair   08.10.2009 01:22 ~ 01:23
   #1652588
 
reklamı kapat

yazdır