bayanlarin masturbasyon yapma sekilleri

1.

insanların yüzde doksan beşi masturbasyon yapmaktadır,kalan yüzde beşiyse yalan söylemektedir.bu yüzden insanların ögrenmesi gereken konulardan biridir.tabi niye bu başlığı acan bayan degil de benim sorusu muamma.utanılmaması gereken bir konudur aslında.

kadınlarda bu konuyu bakire olanlar veya olmayanlar olarak değerlendirmeliyiz çünkü toplumumuzda bekaret önemli bir konu olarak kabul edilmektedir .

kadınlarda masturbasyon erkeklerdeki kadar fiziksel dokunma gerçekleşmeden düşünce bazında da gerçekleşebilir.sadece göğüslerine dokunarak dahi masturbasyon yapabilirler.

fiziksel istek kasık bölgesine yayılan sıcaklık orada bir basınç hissinin duyulmasına ve klitorise dokunulmasının ihtiyacı ve vajen içinde doldurulması gerekli bir boşluk hissi ile ortaya çıkar. vajende ki boşluk hissi daha önce cinsel ilişkiye girmemiş bayanlarda çok az veya yoktur.cinsel ilişki yaşamış kadınlarda ise bu vücut tarafından tanınmıştır ve hissedilir.

genelde ya klitoris elle okşanır veya iki bacak açıp kapanarak sıkıştırılır veya kadına zevk verebilecek bir şeye sürtülür. bakire olan kadınlar genelde bu şekilde masturbasyon yaparlar. ve bunun kızlık zarına hiç bir zararı yoktur.

daha az olarak klitoris okşanırken vajen girişine parmakla baskı uygulanabilir veya vajen girişi veya küçük dudaklar okşanabilir. bunun da kızlık zarına hiç bir zararı yoktur.

ve bazı bayanlar kızlık zarı olmayanlar veya önemsemeyenler vajen içine parmak veya parmaklarını sokarlar veya içeriye doluluk hissi verebilecek herhangi bir şey (deodorant kutusu,salatalık,muz,kalem gibi) kullanırlar.son zamanlarda ülkemizde de bulunan yapay penisler de veya titreşim sağlayan bazı seks oyuncakları da yaygın olarak kullanılmaktadır.

bazı bayanlar ise hem klitorise sürtünme veya baskı hem de vajen içine doluluk sağlayarak masturbasyon yaparlar.

duşta basınçlı suyun klitorise tutulması ile masturbasyon ise bayağı yaygın bir yöntemdir, bu da kızlık zarına zarar vermez.

*

not:salatalık dikkat edilmesi gereken bir husustur.zira kırıldığında nahoş durumlara yol acabilmektedir.genelde şehir efsanesi olarak anılsa da, cukurova üniversitesi kız yurdunda böyle bir olay olmuştur.

<bkz: amme hizmeti>

   saptik saman olduk   21.05.2007 14:21 ~ 14:51
   #412103
2.

bacağın içe doğru kıvrılarak topuğun vajinaya bastırılması çokca kullanılan bir yöntemdir.

bonus:

<bkz: bir masturbasyon aracı olarak titreşimli cep telefonu>

   no turkish girl   21.05.2007 17:22
   #412655
3.

izlemesi super olan hede. *

   chewbacca   21.05.2007 17:47
   #412742
4.

bilişim çağına ayak uyduranlar için usb dildo yöntemi.

   never neverland   21.05.2007 17:50
   #412749
5.

dış fırçası ama pilli ve dönerli olanlarından. *

   aynalitahir   09.03.2012 00:03
   #2493329
 
reklamı kapat

yazdır