ben seni seviyorsam bundan sana ne

1.

nietzcsheye ait mukemmel bir soz..

birini seversiniz icten ,masumane ,hic bir karsılık beklemeden ,ama o bir yerden duyar sizin onu sevdiğinizi ,acıklama yapmaya calısır ,

-ben seni ark .....

anlamsız anlamsız bakarsınız gozlerıne ,anlamazsınız cunku ,siz onu seviyorsunuz iyi hos da bundan ona ne ki ?

pekala adını sayıklıyor olabılırsınız geceleri ,veya sabahı iple cekıyor olabılırsınız onu gormek ıcın ,sesını duyabılmek ıcın sırada ,yakın da oturabılırsınız ama sızın onu sevmenızden ona ne ki ?

aklınızda o vardır ,dersten zayıf alırsınız ,belkı bır cuval hayalınız vardır onunla ,hatta icinde onun olmadıgı tek bir hayaliniz bile yoktur .. dunyanın tum gerceklerını onunla beraber oldugunuz tek hayale gozunuzu kırpmadan degısmeye hazırsınızdır ,fakat anlamazsınız ,anlayamazsınız ,benim onu sevmemden ona ne ki ?

ondan bır kez bile sizi sevmesini istememişken ,bir defa gozlerınıze ,her zamankınden daha farklı bakmasını bekmememısken ,o neden acıklamaya calısır kı sankı ? hayır ,sizin onu sevmenız onu neden ılgılendır kı ,sizin onu sevmenizden ona ne ki ?

<bkz: ben seviyorsam sen bahanesin>

   faten   09.08.2007 11:09
   #598177
2.

<bkz: ben seni seviyorsam bundan sana ne>
<bkz: seni seviyorsam bundan sana ne>
<bkz: seni seviyorsam sana ne bundan>

   uzaktan kumanda   09.08.2007 11:38
   #598213
3.

elma ile insan ilşkisi biraz.olumusuz cevabın akabinde daha sık kullanıldığı görülmüştür.
birde şu versiyonu vardır.
<bkz: sen beni seviyosan bundan bana ne>

hazin bir versiyonudur ve anlatılan tamamıyle gerçektir.
aynı iş yerindesinizdir.üstelik 4 yıllık bir zaman diliminin 2 yılında gerçekten arkadaş gibi görmüşsündür onu.sonra bişey olmuştur (ne olduğunu bende hatırlamıyorum) ve artık onu beklemeye başladığnızı farkedersiniz.sonra herşey daha bir batmaya başlar.önceden dahamı çok arardı,sanki daha ilgiliydi.aslında bu bir algıda seçiciliktir.birgün yakalanırsınız,kendinizi ele verirsiniz ve inkarda etmesiniz.ve sadece biliyordum der.kızsın,ama nasıl desin,olurmu desin hatta delisin sen desin istersiniz ama o hiçbişey olmamaış gibi yoluna devam eder.ve siz midenizde bir tuzruhu gölüyle dolaşırsınız.(ya uyarı gelebilir dimi bu mesaja,bize ne diye,gelirse gelsin.ben yazıyorsam bundan sana ne)

   34u442   09.08.2007 11:40
   #598215
 
reklamı kapat

yazdır