bir gun tum etnik ozurluler gaz odasinda geberecektir

1.

yok dostum bu brukerist bir başlık değil. keşke öyle olsaydı. umumi bir tuvaletin kapısında gördüğüm, t.i.t (ingilizcede meme ucu anlamına gelir, başka anlamı yok sanırım) harfleriyle sonuna imza atılmış bir söz bu.

tabii ki hiçbir anlamı olmayan, deli saçması bir şey bu söz. başlık konusu bile olmaması gerekir. ancak dikkat çeken nokta şudur; etnik özürlü demek ne ola ki ? şair burada ne demek istemiş ?

geçen gün bir güvercin mesajında bahsini yapmıştım kim bilir belki dündü belki dünden de yakın. ağabey japonlar yapıyor amına koyim! bilirsiniz honda diye bir firma var araba, motorsiklet falan üreten. bu adamlarda öyle bir zeka var ki... araçları nerede satılıyorsa oralara temsilci gibi birilerini gönderip, annesi veya babası arabayı alsın almasın çocuklara içinde honda'nın ürettiği araçların olduğu boyama kitapları hediye ediyorlarmış. ben şu yaşımdayım birisi bana hediye verse göklere uçarım, sanırım çoğumuz böyledir, düşünün bu veletleri ilkokul çağındalar ve ellerine bir hediye veriliyor. seviniyorlar ve o resimleri boyuyorlar. sonra bu çocuklara soruyorlar en sevdiğin araba markası ne ? cevap olarak hepsi honda diyor. adamlar 25-30 yıl sonraki müşterilerini kazanmaya çalışıyorlar. övünülmesi gereken şey budur. etnik kusursuzluk böyle bir şey midir ?

bu memlekette de bazıları üstün ırk, asil kan gibi masallarla yaşıyorlar. kendi iradeleri söz konusu bile değilken doğuştan üzerine yapıştırılan sıfatlarla var oluyorlar, öyle ki o sıfatları attığında bir boş küme oluyor karşında. işte bu kimseler hiçbir şey üretemedikleri için, bir öteki yaratıp ya da çok önceden yaratılmış bir ötekiyi kaşıyıp hassas noktalardan rant sağlıyorlar. bu şekilde varlıklarını koruyorlar. hal böyle olunca da honda'nın sahibi japon 30 yıl sonraki müşterisini kazanıyorken, bu kimseler 30 yıl sonra doğacak bebeğin torunlarına aşıladıkları düşmanlık tohumuna tutunuyorlar. işin garip yanı bu tohumlar da hep yeşerip bu denyoluğu canlı tutuyorlar. ki bu yeşerenlerden de yediveren kan çiçekleri fırlıyor hayatımızın orta yerine. taraf ne olursa olsun, hep aynı aslında. tit, ass, pussy farkı yok. ya da türk, kürt, eskimo, zulu hangi etiketi kullanacaksan kullan. sonra koftiden ağıtlar yakıyorlar ya da bir cana kıymanın zaferi(!)ni yaşıyorlar. daha da trajik olanı bu sömürüyle oldukça fazla sempati kazanıyorlar. onu bunu geç de etnik özürlü ne demektir peki ?

şöyle bir teori okudum bir yerde. bufaloları bilirsiniz sürü halinde takılırlar ve aslanlara karşı amansız bir mücadele verirler. öyle bizim koyun, koç gibi dangalak hayvanlar değiller bunlar. ancak doğanın kanunu gereği etobur adam gidip otoburu yiyecektir. işte bu etoburlar saldırdığında çoğu zaman en yaşlıyı ya da sakat olanları, aksayanları indirirler. bu sürü için kötü bir tecrübedir. ancak uzun vadede sürü için faydalı bir olaydır. aksayanlar gittiği için sürü çok daha hızlı hareket eder, yemek neredeyse oraya daha önce varır. devamında da mevzu biraya dönmüş, aynı düzlemde fazladan çalışan beyin hücrelerini öldürdüğü ve bu yüzden bize faydalı olduğu öne sürülmüş. bu mevzu geldi aklıma ama hayvandan değil insandan bahsediyoruz. paralelleme nasıl yapabiliriz ki ? olmaz. biz birlik oldukça güçlüyüz, insanlığın özü budur. peki etnik özürlülük nasıl bir şeydir ?

alışamıyorum, anlayamıyorum ve merak ediyorum. cidden soruyorum etnik özürlü ne demektir ? ya da etnik kusursuzluk ?

   painseeker   14.11.2008 23:03 ~ 23:16
   #1086160
2.

insan tahlili yapasini getiyorsunuz adamin be kuzum. bakyiorum "kavgam" i okumussunuz. güzel. en azindan umuyorum bunu. gaz odasini yoksa televizyonda mi duydunuz? ben olsam daha cok tek kursunla boy ölcme bahanesiyle, ha? ne dersiniz? bizde "at avrat silah" daha sevilir. hasili, gaz bizi bozar diyorum.

iste öyle...
gelelim kavram karmasalariniza yigitlerim. farkindayim, yazdigimi okumuyor olacaksiniz. olsun, anneye anlatir gibi anlaticam ben simdi. "etnik kimligine sahip cikan birey" i kisaltmis "etnik özürlü" yapmissiniz. aferin. acikcasi ben de kisaltmalari severim, onlar ki hayatimizin tadi tuzu. ama cok kisaltmissiniz be gülüm. ama cok kesmissiniz be bülbülüm. bak sonra birileri cikmis sizin icin aptal diyor. üzülüyorum ben.
tuvaleti boyayarak yaptiginiz vandalizme mi üzüleyiim, yoksa yazdiginiz seyin mânâsizligina mi bilemedim...

tavsiyem, böyle seyler yaparken bir bilene danisin, e mi kuzular? yani ki düsünceniz süper hiper bir sey. böyle ufak tefek kusurlar yüzünden miletin agzina sakiz olmasin.
kiyamam ben size. agucuk gugucuk...

(hisss..ses etme, uyudular)

   cemkirik limon dilimi   14.11.2008 23:27
   #1086178
3.

<bkz: heil hitler>

   bamboo   15.11.2008 16:40
   #1086642
 
reklamı kapat

yazdır