içeriğin orjinalini görmek için buraya tıklayınız.

meydansozluk.com - yazdırılabilir versiyon

bir solcuya gore basina gelen tum kotuluklerin nedenleri

1.

sol görüşlü olmayanların bir türlü görmek istemedikleri nedenlerdir.

evet bütün kötülüklerin sebebi faşizmdir.

dersten kalmanın ya da sınavlara tabi tutulmanın nedeni bilimsel olmayan bir eğitim sistemine çanak tutan faşizmdir.

iş bulamamak ya da yeteneklerine göre bir konuda ehlileşmemek faşizmin suçudur. bu konuda gerekli eğitim sistemine engel olan o dur çünkü. o herkesi köle gibi görür. kendisiyle işbirliği yapıp onun istediği gibi konuşan onun istediği eğitimi alanlar iş bulabilir.

aç kalmak veya bazılarını doyabileceğinden daha fazla parayla ve mülkle yüklemek faşizmin olmazsa olmazıdır. geri kalanların aç kalması doyurulması onu hiç ilgilendirmez. orman kanunu en geçerli kanundur.


askerlik kurumu insanların stabilize edildiği , itaat öğretildiği ve gerektiğinde kendi içinde kendi dinamikleriyle çıkardığı savaşlarda gençleri dağ dağ tepe tepe gezdirip mayınlarla veya yasal mermilerle katlettiği bir kurumdur. hatta gerektiğinde demokrasilere ayar çeker bu kurum. darbe yapar , can alır , işkence yapar.


seks yapamamak da onun suçudur. bilimsel olarak cinsel eğitim vermeyen faşizmin kendisidir. kızlar alımlı oğlanlar otuzbirci olmalıdır. porno sektörünü besler. onu yaygınlaştırır. siyasal fikirlerden daha masumdur cinsel sapkınlıklar. aşkı pazarda satar. aşk olmadan yapılan mekanik seksi yüceltir.

sarhoşken araba kullanmama bilincine erişmemize engel olan bilimsel olmayan eğitim sistemidir. bu faşizmin suçudur.

suçlu insan değil onu eğiten veya eğitilmesine izin vermeyendir.

caddy - 12.09.2009 23:34 ~ 23:34
#1600656
2.

gerçek hayatta başarısızlığa uğrayan solcunun sığındığı nedenlerdir. bir solcu dersinden mi kaldı, nedeni faşist üniversite yönetimidir. iş bulamadı mı? nedeni kapitalizm ve faşist devlet yönetimidir. aç mı kaldı? nedeni yine faşist devlet ve kapitalist iş birlikçileridir. askere mi çağrıldı? nedeni faşist ordudur. seks yapamıyor mu?nedeni faşist güçlerin cinsel devrime izin vermemesidir. alkollüyken araba kullanıp hapse mi girdi?nedeni faşist polistir. solcuya göre suçlu asla kendisi değildir. dünyada şımarıkça yaşar, çocukca arzuları, tavan bir egosu vardır.

less is more - 22.01.2010 00:27
#1876170