bir travestinin pipisini kesip eline vermek

1.

şimdiye kadar yapmadığım için içimde dert olup mayalanan karşı koyamadığım ısrarla yapmak istediğim arzum. yapayım yapmasına ama nasıl, nerden başlanılmalı, ne zaman başlanmalı? yapmazsam gözlerim açık gidebilirim kesinlikle yapmam lazım. bir travestinin pipisini veya kukusunu kesip eline vermem lazım ibret-i alem için. hiç utanmadan gecenin bir vaktinde insanları rahatsız ettikleri için bütün bunlar yoksa kimseye kin beslemem. millet yanlarından geçerken bile korkuyor bu garip yaratıklardan birisi bun dur demeli artık. bir halk kahramanı.

artık onların yüzünden ne mecidiyeköy, ne alsancak ne de taksim'e gidebiliyor. seri bir şekilde yırtık dondan çıkar gibi çıkıyor bunlar her yerde karşımıza özellikle büyük illerde istanbul, izmir ve bursa başı çekiyor burada artık polis memırlarına bile girişmekten çekinmiyor bunlar. bekleyin beni kara köpekler, ben geliyorum. özellikle ''bursa çocuğuyum ben, her yerde sikişirim'' diyenden başlamak istiyorum. onun dilini bile kesmek lazım.


insanları tedirgin etmeye bile yetiyor ses tonları, görünüşleri şöyle birisini tenha bir yerde sıkıştırıp pipisini kesip eline verseydim ne iyi olurdu güzelce bir deşarj olurdum valla. yahu huzur bırakmadılar istiklal caddesinde avaz avaz bağırarak: ''sikişmek bizim de hakkımız'' diye üff ya şimdi kalkıp amina koycam ya hepsini ortalığı mezbahaya ceviricem.

'geliyorum ben, v for mosdetta ölümü göze aldım geliyorum, ılık bir yaz gecesi geliyorum her şeyi her şeyi göze aldım geliyorum.''

   v for mosdetta   07.09.2011 22:53
   #2430637
 
reklamı kapat

yazdır