blade trinity

1.

blade serisinin 3. filmi.ve sonuncusu.ve hep sonuncu olacak bilemiyorum.zira kaç sene olmasına rağmen yeni bir filmle alakalı haber yok etrafta.
normalde filmlerin serileştirilmesi konusuna çok sıcak bakmam ama blade * bunlardan sıyrılıyor biraz.filmin tüm serileri güzeldi.ve orjinal bir şeyler bulabilirse eğer dördü beşi de olur bunun.

neyse biz gelelim filmimize...

kahramanımız blade vampirlere karşı yalnız değil bu sefer.ona fıstık hatun jessica biel ve ryan reynolds eşlik ediyor bu seride.ama işleri daha zor.çünkü artık drakula ile mücadele etmek zorundadırlar...

   yesil66   03.02.2008 04:06
   #848061
2.

blade serisinin 3. filmi olduğunu sanırım hepimiz biliyoruz.

peki serinin sonuncu filmi midir ? şahsi görüşüm, evet bu son filmdir. en azından sonuncu film olmalıdır zira blade abi drakula'yı bile tokatlamıştır ki, dracula'nın en taşaklı vampir olduğunu hepimiz biliyoruz.
ee artık en taşaklı vampiri bile tokatladıysan bundan sonra çekilecek filmde, blade en fazla ırak savaşına katılır. o da blade serisinin konseptine aykırı. olmadı kurtlar vadisinde, polat abimize yardımcı tetikçi olarak görev yapabilir.

<bkz: blade ırak>

   376   03.02.2008 04:16 ~ 04:22
   #848063
3.

bugün türkmeneli tv'de( doğru mu bildim ki?) arapça alt yazılı izleme şerefine nail oldum.aynı anda, kumandanın öteki ucunda, atv'de de cesur, korkusuz, tarafsız, sınırsız ve bilumum xsiz müge anlı vardı.

tercih şansımı müge'den yana kullanmadığım için pişmanım.

o bile daha aksiyonlu lan!

telefona kim bağlanacak, müge ilk fırçayı kime atacak stressi yaşıyosun en azından. rahmi bey alıyo, yediriyo telofondakine, arada ağlıyo müge, yüreğe de dokunuyo bi yandan..

bi' de blade denene bak! wampire-dog ne lan?
o ne lan?

pff..

bi' de garip garip açılıyo ağzı,
şey gibi, asdfasf, uff, neyse..

hay aklınızı/tutup bu filmi izleyen aklımı/ sikeyim! daha da bişey demiyorum ben..

   king of the tawn   22.06.2010 19:17
   #2093917
 
reklamı kapat

yazdır