bogaz kesmek

1.

canlıların hemen hemen hepsinde ölüme sebep olur şeydir. kesici alet gırtlak üzerine bastırılır ve ileri geri hareket ettirilerek deri, tüyler ve altlarındaki et kesilir. et kesildikçe içindeki sinir ve damarlar kesilir. kesilen canlı sinirleri sayesinde acıyı hisseder ve çırpınır.

kesici kesmeye devam eder ve bıçak boğazdaki boyun kemiğine kadar iner. bu kemik arkasındaki ve kenarından geçen sinirler ile damarlarda kesilince canlı artık çok yaşamaz. kesik boynun arkasına ayak konarak baş burun kısmına basılınca boyun ek yerinde kırılır ve geriye döner. işte o esnada diğer kesilecek şeyler ortaya cıkar. bıçak gırtlak kemiği arasından geçerek son bağı ve geride kalan et deri parçasınıda keser. ondan sonra kelle koparılmış olur.

izlemesi çok zevkli değildir. kimileri içinse zevklidir çünkü bir amaç doğrultusunda kesilmektedir. bu tiplerin çoğu boğaz nasıl kesilri görmez, bakmazlar bile çünkü çok aşırı bir gösteri olarak görürler.

insan boğazı kesme konusunda en radikal işleri yapanlar afgan direnişçileri, el kaide militanları ve çeçen direnişçilerdir. özellikle çeçen direnişçiler insan boğazı kesmede marifetlilerdir. dualar edip, tekbir getirerek keserler.

http://www.liveleak.com/view?i=e37_1187214455

*

   yenitara   10.11.2011 18:22
   #2453089
 
reklamı kapat

yazdır