bolluca katliami

1.

yüzlerce köpek bollucada zehirlendi.durum içler acısı.zehir nedeniyle felç inen köpekler var.yağmur nedeniyle sırılsıklamlar.battaniyeler yetmiyor, bol miktarda palete, mamaya, ilaca, battaniyeye ve insan gücüne ihtiyaç var.ayrıca kızılay çadır desteği verdi, tarihte ilkkez hayvanlar için harekete geçti.akut, haysev gibi dernek gönüllüleri, gönüllü veterinerler ve hayvan severler orada.bugün bollucada büyük bir savaş veriliyor, gönüllüler zehirden kaskatı yatan bebeklerin başlarını okşamak ve üstlerini örtmek için bile olsa oradalar.ışık kaynağı olmadığı için araba farlarıyla aydınlanıyorlar.

mücadele devam edecek.

not: 1.10.2011 tarihinde 12.00-13.00 arasi haciko yardım arabası bollucaya gitmek üzere fenerbahçe migrosun önünde olacaktır.para kesinlikle kabul edilmiyor ama ilaç mama vs. veya sadece gönüllü olarak desteğe ihtiyaç var.

   mozarelrysus   01.10.2011 00:46 ~ 00:47
   #2441199
2.

ikinci dünya savaşı sırasında mordor'da gerçekleşmiştir. yüzlerce sokak köpeği ortalıkta it kopuk gibi gezerken toplanmış ve zehirli ilaçla öldürülmeye çalışılmışlar. zehirden tasarruf eden imha ekibi zehiri az koyunca hayvancağızlar acılar içinde kıvranır olmuşlar.

o zaman acı ceken bu köpekleri yaşatmaya çalışan içleri hayvan sevgisi dolu yüzlerce insan panik halinde koşturup ne kadar sevgi dolu olduklarını göstermek için çabalamışlardır.

acı çeken hayvanları felçli halde yaşatmaya çalışan hayvanseverler onların acıyı daha uzun cekmelerini sağlayarak karşılarında inleme ve kıvranmalarını izleyip "sizi iyileştireceğiz umudu" ile acılarını daha uzun çekmelerini sağlamışlardır.

bu duygusal güzel insanların bu aşkları karşılarında acı çekenleri izleyip onlara yardım ediyoruz mutluluğu ile tezat oluştursa da insanoğlu böyledir. acı çekenin acısından keyif ve mutluluk alır.

sırf şu yapay, yapmacık davranışlar ve çabalara sebep olması sebebiyle dahi iğrenç bir katliamdır. felçli olan köpekler umarız ölürde, bu sevgi sapıkları elinde oyuncağa dönmezler.

   yenitara   01.10.2011 12:58
   #2441261
 
reklamı kapat

yazdır