butunlemede gorusuruz

1.

<bkz: see you in another life brother>

bunun gibi adeta, sadece söyleyeni inandırıcı değil, sakalları da yok.

güzel bir gündü final sınavının olması dışında. tramvaydan inerken kulaklıktan gelen müzik hoştu. bir ağzın oynadığını gördüm, sanırım bana bir şeyler söylüyordu. çıkarttım kulaklığı, dersle ilgiliymiş, yine taktım çaresiz. yürürken umarsızdım, kağıt geldiğinde ise çaresiz. bir şeyler karalayıp çıktım, o ise 25 dakika sonra geldi. geldiğinde ise yüzündeki aptalca gülümseme onu ele veriyordu aslında ama görmezden gelmiştim onu. "bütünlemede görüşürüz" derken sanki alaycıydı ama ciddi gibiydi de. hea, görüşürüz derken ise ben, gerçekten doğruydu söylediklerim.

2 hafta sonra notlar asılmıştı, bakan ise sadece bendim. hemen yandaki bütünleme tarihleri de dikkatimi çekti. notum 15 olunca tabi bakacağım yer orasıydı. birden "bütünleme görüşürüz aysel"i hatırladım, notuna bakmak istedim, baktım da...

92

bir anlığına durdu her şey, bütünlemedeki görüşme saatini bekledim hep, gelmedi. sonra yaz tatili geldi, hırsım da geçti, kum, deniz, güzel hatunlar falan filan... aylar sonra geldi işte, notunu sordu, söyledim.

   pul koleksiyoncusu   19.06.2008 23:54
   #951281
 
reklamı kapat

yazdır