cem garipoglu olmak

1.

garip ülkemin garipoğlu soyatlı cani bir bireyi olmaktır(galiba). çok şey yazmak gerek buraya. çok isim, çok isimsiz bilmediklerimiz bizi yaralamaz mı? kim bilir kaç cem garipoğlu var, kim bilir kaç suçlu dolaşıyor. kim bilir? yozlaşmış köklü aile çocuklarının tozlaşmış yürekleri öyle deler geçer bir çocuğu. hangi ana hangi baba evladını sevmez, ama hep bizim çocuklarımızdır sevilecek olan. diğerleri diğerleridir hep.

rusya'da olduğunu farzedelim, hatta hadise'yi destekledi diyelim, yaşıyor yaşamıyor, yaşıyor, yaşamıyor fallları seansın da diyelim. değerli midir? cem garipoğlu, değer nedir? kıydı bak bir cana, ah etmedi belki kafasını bedeninden ayırırken. ya havele ettiğiniz tanrı tarafından roller paylaştırılmış ve biz öylesine yaşayacağız acılara acılarımız diyeceğiz geçeceğiz ya da neden-sonuçların sonucu doğmadan; yakından göreceğiz her şeyi, görmeye çalışacağız.

hayatı iyi gözlemlemek lazım, çocukları, ergenleri sonra şaşırıyoruz her şeye. aaa ensest varmış, aaa vesayir vesayir... uyşturucu kullanımı neredeyse yasal olarak bir ülkenin ekonomisini kurtarmak için kullanılırken, sonucun da genç bir kız ölmüş kim ipler? sonuç bu sonuç... oysa onun da yaşamaya hakkı vardı oysa onun da hakları vardı... cem garipoğlu yaratabiliyor bakın bir toplum. aşşalık bir adam nefes alıyor şimdi kim bilir her yerde?

   hannibal   08.06.2009 12:41
   #1429263
2.

tanimi olmayan.
bilinen bütün kötü kelimeler yetersiz kaliyor.
"cem garipoglu" türkceye eklenmis yeni bir küfürdür o zaman.

ve #1429250

   blasphemous   08.06.2009 12:46 ~ 12:49
   #1429269
 
reklamı kapat

yazdır