cemile demir gokyayla

1.

bilgi üniversitesi milletler özel hocası.
ilk derste dersi göbek deliğinden dinledik, ikincisinde espri mahiyetinde sarah* nezdinde şişman insanlarla dalga geçmesini izledik, üçüncüsünde hiçbir cümleyi bitirmediğinden dersinde not tutmanın imkansızlığını keşfettik, dördüncüsünde haftaya sınavsınız dedi. ne soracak çok merak içerisindeyiz. bu sene kanun da açıkmış. hayırlısı.
iki husus var, önemli: ilki hocanın 81 yılında çıkmış ve yakınlarda değiştirilmiş bir kanundan 'daha yeni ezberleyebilmiştim' diye bahsetmesi; diğeri yaptığı yerli/yersiz esprilere herkesin gülmesini beklemesi.
seveni de çok bu arada; hocalarına toz kondurmayanlar da var. tercih meselesi. ben anlamıyorum derste anlattıklarını, anlattıklarını nereye bağlamaya çalıştığını.
ha bir de son nokta var ki, hocamız geçen sene 140 öğrencinin 140ını da geçirdiğini söyler her ders. nasıl oluyorsa ben biliyorum geçen seneden kalan. nasıl oluyorsa artık..

yanlış anlaşılmasın, çokça tercih edilen bir hocadır kendisi. alanında türkiye'nin sayılı hocalarındandır. sadece tercih meselesi. yoksa bence de sempatik bir kadın.

   piroman   08.11.2008 11:52
   #1080192
 
reklamı kapat

yazdır