chp nin hz muhammed e saygisizligi

1.

bir program için ankara'nın elmadağ ilçesine giden önder sav, ilçe belediye başkanını ziyaretinde yanlarına gelen chp'li bir vatandaş mustafa ünal'ın hacca gitme arzusu ile de dalga geçti.

yanına yaklaşarak, hacca niyetlendiğini söyleyen mustafa ünal'a çok alaycı bir üslupla 'boşver araplara para kaptırma' diyen sav, bu üslubunu daha da saygısız boyuta taşıyor.

buna karşılık yaşının 80'e geldiğini, bir ayağının çukurda olduğunu onun için hacca gitme niyetinde olduğunu sav'a anlatmaya çalışan chp'li mustafa ünal, önder sav'dan hiç beklemediği bir cevap alıyor.

sav çok alaycı bir ifade ile "bakarsın muhammed seni bırakmaz. sen yine şey yapma" sözleriyle ünal'ın niyetiyle dalga geçti. sav'ın sözleri karşısında şaşkına dönen chp'li mustafa ünal, alaycı üsluba dayanamayarak oradan ayrıldı.

   rubberman   18.06.2011 20:10
   #2379040
2.

chp'nin seçmenleri hala başında atatürk var sanıyor sanırım. hepsi toplansa atatürk'ün saç teline dokunabilecek değerde bile olamaz. atatürk bu partiyi milletin inançlarına saygısızlık yapılması için mi kurdu? şimdi chp'nin içindekilere bakıyorum da bunların hangisi için oy verilir ki, hiçbiri. biri atatürk'ün izinden gidiyoruz diyor ama şu partinin içindekilere bak hele! atatürk bu milletin inançlarıyla hiçbir zaman dalga geçmedi. yazık. inan veya inanma ama sana kimse milletin inanç özgürlüğüne dil uzatma hakkı vermiyor! acınacak durumdasınız.

   tencere basli kel adam   18.06.2011 20:17
   #2379053
 
reklamı kapat

yazdır