chp secim otobusunde fuhus

1.

istanbul'un kartal ilçesinde chp'ye ait seçim otobüsünün içinde fuhuş yapan 2 kişi polis tarafından suçüstü yakalandı.

alınan bilgilere göre, dün gece saat 03.00 sıralarında, chp seçim otobüsüne kartal sahil yolu'nda 2 travestinin alındığı ihbarını alan polis ekipleri baskın düzenledi. otobüsün içinde kimsenin olmadığını iddia eden otobüs şoförü m.ç. ve arkadaşı h.k. polisin ısrarlı davranışı sonucu kapıyı açtı.

polis ekipleri otobüsün içinde b.a. ve e.t. isimli 2 travestiyi buldu. otobüste bulunan 4 kişi polis tarafından ifadeleri alınmak üzere kartal merkez karakol'una götürüldü. polis tarafından suçüstü yakalanan şahıslardan h.k. suçlamaları kabul etmezken, 2 travestiyi sadece yolcu olarak aldıklarını söyledi. m.ç. isimli şahıs ise kendisini görüntüleyen basın mensuplarına tepki gösterdi. olayla ilgili olarak soruşturma sürüyor.

   pascha   06.07.2007 12:24
   #524723
2.

-sevgili vatandaslarim...! bize oy verirseniz gordugunuz gibi hizmette sinir yok. her turlu fantezinizi ayaginiza servisle karsilayacagiz..! diye propagandasinin yapilmasi muhtemel olaydir.

   cehennet   06.07.2007 12:31
   #524752
3.

sıradışı bir olaydır. olaydan haberim olmadığı için başlığa tıklarken 'yok daha neler? olmaz böyle şey yoksa rüya mı?' yazmayı planlıyordum ama oda ne dedirtti olayın iç yüzü bana. hem enteresandır, hem yuhhh bee denebilecektir.

   bonncukh collector   06.07.2007 12:40 ~ 14:23
   #524776
4.

iktidara gelmeden iktidara sahip olmaktır.

+ rıfkı çok iyisin bu gece.
- meclise gireyim hele. o zaman gör beni.

şekilsel benzerlikten dolayı, <bkz: mobil genelev>

   ugokhan   06.07.2007 12:44
   #524781
5.

seçim çalışmalarının gece gündüz devam ettiğinin göstergesidir.

   ruya   06.07.2007 12:57
   #524800
6.

bildiğim kadarıyla bu araçlar partiler tarafından başkalarından kiralanıyor (servis şoförleri vb.) ve sürücülerde araçlarını kullanıyor yani olayın cumhuriyet halk partisine yüklenmesi gibi anlamsızca bir tavır olamaz. araç sahibinin ahlaksızlığı bir partiye yüklenemez.

   underoath   06.07.2007 13:05
   #524838
7.

<bkz: solda birleşme>

ayrıca sol oyları arttırma çalışmaları olarak ta bakılabilir olaya.*

   ramiz   06.07.2007 13:06 ~ 13:19
   #524845
8.

bir akp milletvekilinin makam arabasında yapılan fuhuş pazarlığının biraz daha üst versiyonu.bu sefer taraflar fiyatda anlaşmışlar olay o.*

http://www.takvim.com.tr/2007/06/10/gnc116.html

   rotting jihad   06.07.2007 13:07 ~ 08.07.2007 00:18
   #524850
9.

münferit bir olay olduğu gibi, partiyle sadece maaş alakası olan kişilerin yaptığı çirkinliktir. tüm partiye mal edilmesi de bazı kesimlerin işine gelmektedir ki ahkam keserler. eminim ki dost olmayan diğer partiler teşvik etmiştir. zira otobüs içinde de suç üstü yapmak oldukça zordur. ne diyelim, 16 gün kaldı, herkes son kozlarını oynuyor.

   wunderbar   06.07.2007 13:09
   #524864
10.

"sahil yolunda bir siyasi partinin propaganda otobüsüne dönüştürülen otobüste şüpheli kişilerin bulunduğu ihbarını alan polis ekipleri harete geçti.", diye başlayan herhangi bir resmi açıklama gelmeden, heber hübere işte bak bunu da yaptılar tarzında, mal bulmuş magribi gibi, kendi yaptıklarını görmeden etrafa çemkirenlerin abandığı haber.

   sepher hazohar   06.07.2007 13:50
   #525018
11.

tam seçim süresinde chp için kötü bir durumdur. muhtemelen yanlıları için bir kayıp teşkil etmeyecek ama muhalefetleri sevindirecektir.

hatırlatmadan geçemicem;
#524009
**

   dediydi dersin   06.07.2007 13:56
   #525028
12.

<bkz: olur boyle vakalar turk polisi yakalar>

   ay cin   06.07.2007 13:58
   #525029
13.

<bkz: hatasız kul olmaz>

   mojo   06.07.2007 13:58
   #525030
14.

şok şok şok: tüm ülkeyi kucaklayacağız diyen chp'liler travestilerle kucak kucağa yakalandı. açıklama yapan şahıs;
-e yalan mı söyledik. kucaklıyoruz işte dedi.

   undocab   06.07.2007 14:04 ~ 14:04
   #525046
15.

o travestilerin soforleri ayartmak icin birileri tarafindan gonderilmedigi ne malum. tam secim zamani ne de olsa.. komplo olabilir.*

   straw   06.07.2007 14:55 ~ 14:56
   #525233
16.

son dakika gelişmesi:

olayı gerçekleştirenlerin chp ile ilgisinin olmadığı olay gecesi otobüsün bu şahıslar tarafından çalındığı ve felekten bi gece çalmak istedikleri açıklandı. şahıslar ifadelerinde :

- en zorumuza giden de bizi chp li olarak lanse ettiler. halbuki biz sapına kadar akp liyiz dediler.

şahısların s.kleri ellerine verilerek tutksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı açıklandı. ap.

   fusible   06.07.2007 15:24
   #525290
17.

geçtiğimiz aylarda sinop belediye başkanın makam arabasına travesti binerken görüntülenmişdi, şöförünün aşırı derecede alkollü olduğu ve finalde travestiyi aldığı falan yazılıp çizilmişdi.demek travestilere kapısını açan sadece chp değilmiş.

   ahmedinejad   06.07.2007 15:30
   #525316
18.

son olarak travestilerin oylarını almak isteyen chp onlartı seçim otobüsüne almıştır aslında içeride fuğuş falan yapılmamaktadır sadece seçim vaatleri anlatılmaktadır....

<bkz: yersen>.

   pascha   06.07.2007 18:14
   #525766
19.

laleli ve karaköydeki oyları toplamak için yapılmış bilinçli bir politikadır.**

   houduni   06.07.2007 19:39
   #526031
20.

tadindan yenmeyen skandal.fantezi meraklisi kisilerin yaptigi eylemdir.*

   diesel   06.07.2007 19:40
   #526035

12 

 

sayfa

 / 2 

reklamı kapat

yazdır