ciplak karilar

1.

ankete çevirmeye gerek yok, yani yazarım buraya 85 farklı isim ama konu başka. daha genel bir perspektif ile yaklaşmak istiyorum olaya, isimlerden çok genel durum ön plana çıksın istiyorum.

öncelikle dünyanın en estetik şeyidir bunlar. tamam karılar diyerek biraz kabalaşmış olabilirim ama bayanlar desen şimdi biri çıkıp "bayıyorlar" yazacak, sonra gel de küfür etme. küfür yiyeyne yazık yani. hatunlar desem, hatun kelimesinin asaleti başka, yakışmazdı buraya. dişiler desem bu sefer bir sürü hayvan resmi dolabilirdi buraya. en temizi bu oldu, özür dilerim o açıdan.

dediğim gibi kendileri estetik. yani estetik kelimesinin şekil almış halidir. tabi hepsini kastetmiyorum burada, hangilerini kastettiğimi zaten gönülden biliyorsunuz. işte onlar. hemen örnek vereyim de ortam şenlensin.

http://www.resimcim.net/...suz-353785451-buyuk.jpg

işte kastım tamamen bu. ne kadar estetik olduğu konusunda tartışma yapılamaz sanırım. tamamen bu karılardan bahsetmek istiyorum işte, hatta ömrümün sonuna kadar onlardan bahsetmek istiyorum, ölürken son sözüm onlar olsun, onların arasında öleyim bile istiyorum zaman zaman, ama sonra geçiyor.

kendilerine baktıkça, türümden utanıyorum resmen. doğuştan güzel olan bazı erkekler dışındaki tüm erkeklerin o iğrenç, kıllı vücutlarından tiksiniyorum. bu iyi bir şey işte, nitekim onlar hoş gelse bana, hemen ibne sayılabilirdim. şükür iğrençler, cisıs. kalanlardan ölesiye tiksiniyorum ama. sırf bu yüzden başlık açtım bak, iğrensiniz ibneler...

not: şimdi abazanlık tandanslı ayar girişimleri olacak sanırım. yapmayın canlarım benim, boşa yormayın kendinizi, kirletmeyin de buraları. yazık hepimize.

   cisis krays   12.02.2009 20:34
   #1195032
2.

çıplak karılar
aklımı yarılar
çıplak karılar
yalanası sarılar
çıplak karılar
gözlerim ararlar
çıplak karılar
rüyalarda yalarlar...

   nenedir   12.02.2009 20:36
   #1195034
 
reklamı kapat

yazdır