cocukluga giden ilk otobuse binmek

1.

otobüs kalkmıyormuş bu saatten sonra. üzgünüm. zaten bisikletle daha güzel gidilir. ohh anaokulunu, kaybettiğin anneanneni, ilk aşkını filan göre göre. hayat manzaralı. yanlız benim bahçesinden domates çaldığım teyzenin evinin önünden geçmemem lazım onu unutursam sıçtım, hala arıyodur o kadın beni.
bir de çocukluğuma gittiğimde unutmayayım da şu japonların demir ayakkabılardan giyeyim. ayaklar oldu 41 numara lan. ekmek tahtası gibi.

   sincity   29.03.2010 17:45
   #2000485
2.

bu otobüste bir de anne kucağı vardır. hiç bir yerde bulamadığın rahatlık ve güven... kayıpların olmadığı bir hayal yolculuğuna çıkarsın. aslında hayatı boyunca her giden otobüs eskiye götürür insanı. saf mutlulukları yaşatır yüksek sallantılı kasisler...

   confused   29.03.2010 17:57
   #2000509
3.

<bkz: kaptan 5 yaşımda inebilir miyim>

   abiseninyuzunenoldu   29.03.2010 19:08
   #2000575
4.

<bkz: kaptan pedere kadar gotur beni>

   smyrnianshooligans   29.03.2010 19:10
   #2000579
5.

ve indikten sonra otobüsü yakmak..

   ziman   29.03.2010 19:11
   #2000580
6.

bir depo benzin yetmez. yol uzun...

   napoleon   29.03.2010 19:15
   #2000585
7.

gidin lunaparka hız trenine binin.ne çocukluğu ne otobüsü allah aşkına.hala böyle romantik söylemler mi kaldı?hem işin yok yeniden çocuk ol,yeniden büyü,o kadar sene oku of be çok zor değil mi ?

   beelzebub has a devil put aside for me   29.03.2010 19:17
   #2000591
8.

cocuklugunu yasadigin yerleri dolasmak o guzel; bazen aci bazen tatli gunleri animsatsa da, oralara bakip cocukluguna gidecek otobuse ve ya bisiklete binmek hayal gucune kalmis. en fazla ruyanda...
ama keske... **

   ben keyfim ve kahyasi   29.03.2010 19:17 ~ 19:18
   #2000592
9.

şebnem ferah şarkılarının birinde veya birkaçında geçmesi muhtemel cümle.

   1700kkallikdiyabetikazyagliaztuzludiyet   29.03.2010 19:17
   #2000595
10.

gittiğin yer çocukluğunu yaşadığın yerdir aslında. bence insanın yüreğindeki yarasaların kanatlarını kırmak için yapabileceği en güzel eylem. humuslu toprağa sarılıp hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorsanız, çocukluğuza dönün. kendinizi, o saf halinizi çok özlemiş olarak bulacaksınız.

   dodostyle   29.03.2010 20:12
   #2000676
11.

muavine dikkat etmekte fayda var.

   ikiekmekbimaltepe   29.03.2010 20:15
   #2000680
12.

cift akbil basmanizi gerektiriyor. pahali diye gidemiyorum ben. neticede ayagimizi yorganimiza göre uzatmakla mükellefiz. yürüye yürüye gidelim dedim gecen gün arkadasa, o da tembel tenekenin biri. tek basina da cikmaz ki cocuklugun zevki.

   cemkirik limon dilimi   29.03.2010 20:20
   #2000685
13.

o otobüste hüseyin üzmez olabilir. dikkatli olmak lazım tabi.

   nukleer fare   29.03.2010 20:59 ~ 21:51
   #2000811
14.

bindiğim durakta inmek ve de arkama bakmamak istiyorum..

   caligula   29.03.2010 21:50
   #2000945
15.

ve bir daha geri donmemek...

   ben keyfim ve kahyasi   29.03.2010 22:01
   #2000977
16.

lastiğin patlaması halinde ortada kalacağınız hayal.

<bkz: dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak>

   astromanyak   29.03.2010 22:03
   #2000982
 
reklamı kapat

yazdır