d and r da orjinal oyun alirken herkesin size bakmasi

1.

insanı tuhaf eden durumdur.

bu gün 3 d&r dolaştım, sonunda bir görevliye arattırdım, kozzy'de varmış 3 tane. ne varmış derseniz the sims 3 late night. işte yürüye yürüye gittim, d&r'dan içeri girdim, herkes normal normal duruyor. kimi insanlar orjinal oyun kutularını okşuyor, kimi orjinal kitap kapaklarını yalıyor, kimi korumalardan gizli gizli dvd'lere el sürmeye çalışıyor. direk daldım içeri baktım 3 tane late night. kaptım birini doğru kasaya gittim. o sırada herkes gülüşüyordu. ama tam kasanın önüne gelince bir sessizlik oldu. kasada benim önümde iki küçük kız vardı. 3-4 tane justin bieber kapaklı dergi almış, kasadan geçiriyorlardı. tek ses onlardan çıkıyordu, gülüyorlardı. sonra herkesin sessiz olduğunu fark ettiler, ve elimdeki orjinal oyuna ve "59.99 tl" fiyatına baktılar. yüzlerindeki gülücük düştü. herkes bana konsantre olmuştu. rapçi bir çocuğun salyaları akıyordu, rockcı bir kızın gözleri seğiriyordu. genç bir bayan cubuk krakeriyle oyunumun kutusunu dürtmeye başladı. o sırada başka bir kız poposunu bacağıma sürtmeye başladı. ben hepsini itip kasaya girdim.

+d&r kart var mı?

kartımı çıkardım, o sırada dışarıdan bir ışık karta yansıdı. etraftaki insanlar orjinal kutuları ellemeyi bırakıp bu olaya konsantre olmuşlardı. justinci fakirler kaçmışlardı. 3 lira nireee, 59,99 nire.

+59.99!

ben herkesin önünde üç 20lik (60 lira yapıyor dikkatinizi çekerim) verdim. o sırada bir ergen sivilcelerini hunharca patlatıyor, küçük bir çocuk ağlıyor, siyahi bir bayan mastürbasyon yapıyordu.

-üstü kalsın!

benim bu lafım bir kaç kişinin bayılmasına sebebiyet verdi. minibüse bindiğimde şöför aynadan oyunuma bakıyordu. ben artık korkmaya başlamıştım. amaçları kesinlikle çalmaktı. oyunumu sıkı sıkı tutarak eve döndüm. ve oyunu bir kenara bırakıp sözlüğe girdim. para harcamak, oynamaktan daha zevkli lan!

not: biraz abartmış olabilirim, ama sanki biri üzerime atlayıp oyunumu alacakmış gibi hissettim. ne yapayım, ingiltere'de olmuş böyle bir olay.

   ingiliz osman   30.07.2011 19:41
   #2409693
2.

evine hem iş hem eğlence amaçlı olarak 22700$ verip bilgisayar sistemi kurduran adam için bir hiçtir. visual studio için 11000$ elden veren adamın sikinde olmaz açıkcası. 2600$ ı sadece cs5 master collection için veren bir adamın da sikinde olmaz. 700$ işletim sistemi için veren adamlar da bunu siklemez.

bakmayın öyle. siz de zamanı gelince görürsünüz o kadar parayı.

   yoksabenzurnamiyimhe   30.07.2011 20:29 ~ 20:33
   #2409722
 
reklamı kapat

yazdır