daglardaki kadin pkk lilar

1.

dağdaki pkk lı piçlerin cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için yanlarında götürdüğü fahişelerdir. fransız marie clare dergisi bunlarla ilgili yaptığı haberde bu köpeklerden kürt amazonlar diye bahsetmiştir.

   cipim   03.11.2007 09:54
   #705619
2.

heya heyt şeklinde kameralar karşısında çürük tuğla kırarak türk askerini etkisiz hale getireceklerini sanan cahiller sürüsü.

   konforlu tabut   03.11.2007 10:15 ~ 10:29
   #705635
3.

aslen bir kısmı töre cinayetlerinden kaçarak tek sığınak olarak pkk yı görmüş zavallılardır.videolarda yüzlerindeki gülücüklere bakmayınız efendim.onlar da erkek militanların seks kölesi olmaktan pek mutlu değillerdir.kadın olmak ondan önce de insan olmak varken dağlarda hergün çürümek onların seçimi değil kürt feodalizminin iğrenç yüzü karşısında hayatta kalma içgüdülerinin dayatmasıdır.aralarında ideolojik sebeplerle o dağlarda olanlar da vardır ama onları genelde diyarbakır da,hakkari de göremesiniz.genel olarak ankara da gezerler.bizler de "gençler pkk nın varlığına kürt feodalizmi neden oluyor,istediğiniz kadar ekonomiyi geliştirin tüm paralar aşiret reislerinin cebine gidiyor,yaptığınız demokraaaatik açılımlar sadece aşiret reislerinin hareket alanını genişletiyor." diyip ırkçı olmaya devam edelim.asıl özgürlüğü kürt halkının üzerindeki feodal belayı yok ederek sağlamadığımız sürece pkk bin yaşar.bize de kim faşizzz kim değil sorgulamak kalır.

   kayser sozer   03.11.2007 10:58 ~ 11:01
   #705670
4.

porsumus kadindir.

daglarin gozyaslari - güneydoğuda kardeş kanının belgesel öyküsü kitabinda diyor ki; "pkk'da evlenmek yasaktir, evlenenleri idam ederler. ama sex serbest. bu kadin militanlar her gece sex nobetine kaliyorlar. her kadina o gece kiminle sex yapacaginin listesi veriliyor ve kadin sirayla bunlarin koynuna giriyor."

tabii kadin bir sure sonra porsuyor. vucudu, aysel gurel'in vucudundan daha berbat bir hal aliyor. karsi cikmak mi? tabii ki yasak.

   fevrihareketler   03.11.2007 11:10 ~ 11:22
   #705682
5.

mehmetçiğimizin sike sike öldürmesi gereken militanlardır. ne olursa olsun bu vatanı yıkmaya, zarar vermeye çalışan kişilerin cezası ağır olmalıdır.

edit: an itibariyle bu entrye eksi oy verilmesinden dolayı bazı yazarlarımızın anasının, kızkardeşininde içinde bulunduğu kadın grubu olarak algılamama neden olan gruptur..

   redline   03.11.2007 13:01 ~ 13:29
   #705824
6.

batidaki 13 yasindaki bekarliga veda partisi duzenleyen!* kizlarla baglantisini anlayamadigim kadinlardir. tamam, kadin olmalari uzerine cinsel kimlikleri uzerine yorumlar yapilmasi yanlistir. amma velakin "batidaki 13 yasindaki orospu" hezeyani da ne ola? batinin en batisindayim ve zilyon tane 13 yasinda
yakinim var bir tanesine bile bu yakistirmayi uygun gormem, goremem, dogru olmadigini da bilirim. yakinim onlara cunku.
simdi halklarin kardesliginden dem vurupda, batiya siz, kizlarina orospu dersen samimiyet ve tutarlilik kalelerini de kaybetmis olursun. ek olarak da doguya biz pkkya da dogu demis olursun ki bu istedigimiz en son sey olsa gerek.

esas mevzuya gelirsek, pkk bir teror orgutudur. ilgili sahislarin karakter analizini yapmak icin ilk once teroristin ne olduguna, motivasyonunun ne olduguna bakmak gerekir. ilk elden diyebiliriz ki teror kotu bir seydir. peki bir insan kotu oldugunu bildigi bir seyi bile bile -aklindan zoru olmadigi veyahut icine seytan kacmadigi surece- yapar mi? cevap? yapmaz. temel arguman burada ortaya cikiyor. terorist hicbir zaman kendi yaptiginin kotu bir sey oldugunu dusunmez. dusundurulmez. o nun yaptigi kendi gozunde ozgurluk icin yapilmis herhangi bir hareketten farksizdir. terorist degildir o. sorsan bu bolsevik devrimidir, onlarda birer zapatistadir, her gece ruyalarinda che olduklarinin hayali vardir. yani esasinda senden benden farksizdirlar, sen ne kadar iyisen ya da kotuysen onlar da o kadar iyidirler, o kadar kotudurler. sadece motivasyonlari senin karsitindir. eger sen bir fransiz olsaydin ve o marie claire i alsaydin onlar sana da sempatik geleceklerdi. yuz yilin en cok satan metasi bu cunku. ozgurluk savascisi. burda zannimca uzerine gidilmesi gereken bu sahislar degil, bunlarin bu hale gelmesine neden olan duzen ve baslarindaki kisilerdir. cunku bastakiler de biliyor yaptiklarinin yanlis-kotu-teror oldugunu. orgutte yukseldikce bir aydinlanma yasiyorlar cunku, daha dogrusu bu aydinlanma olmadan bir teror orgutunde yukselmek de pek mumkun degil. yonetilen le yoneten arasi esas fark da bu zaten. farkindalik ve bilinc sahibi terorist emre karsi gelme potansiyeline sahiptir, yeri de emir veren olmalidir.
duzene gelince, o da ayri bir entry, ayri bir baslik konusu giremem simdi.

yani diyecegim o ki bu kadinlara, kurt halkina(yanlis anlasilmasin kurt halkina terorist demiyorum, yukselen fasizm dalgasinadir burada gonderme), doguya sallamanin hicbir manasi yok. sen onun icin ne isen o da senin icin o. ikinizde iyi insanlarsiniz muhtemelen. ama anlasamiyorsunuz.

<bkz: bak yavrum kardes hadi oynayin>

   dwight   03.11.2007 13:32
   #705858
7.

sike sike değiminin suistimal edilmesine yol açan gruptur demek en mantıklısıdır!

   redline   03.11.2007 13:34
   #705863
8.

bu kadın benzerlerinin dağ da cinsel hizmet yüzünden bulundukları, başta apo olmak üzere diğer teroristlerin cinsel ihtiyaclarını karşılamak için orada olduklarını, defalarca kamplarında yapılan çekimlerle televizyonlarda gördüki. hatta eminim ki seyreden hiç kimse apo denen pisliğin karşısına topladığı bir sürü * kadınımsının karşısında göbeğini, bacak arasını kaşıyıp kaşıyıp durduğunu ve bu fahiselik harici katillik yapan kadınlarında sadece sırıtmakla yetindiğini unutmamışlardır.
benim gözümde bu kadınların sodom un 120 gününde bahsedilen seks kölelerinden hiç bir farkı yoktur. onlarda hayvan diğerleri de. belki de tek fark sodom dakilerin fahişeliğin yanında katil de olmamalarıdır.

   cipim   03.11.2007 13:41
   #705869
9.

dagdaki erkek teröristlerin cinsel ihtiyaçlarını isteyerek veya istemeyerek giderdiklerini kendileri itiraf eden teröristlerdir.

http://www.milliyet.com.tr/.../03/15/son/sontur38.asp

batıdaki liselerdeki çocukları zan alıtnda bırakırken dogudaki teröristleri yuceltmeye calışanların da bu teröristler kadar bölücülüğe hizmet ettikleri zaten ortadadır..

o kadın teröristlere yada herhangi bir teröriste serefli namuslu diyenlerin bu kavramlardan ne anladıkları veye kendilerinde bu degerlerin ne seviyede oldgu da bir teröristin yaptıkları baz alınarak anlaşılabilir.

kadın ya da erkek bunlar teröristtir. ortada gaspedilmiş bir hak olmadıgı sadece uydurulma provakatif söylemlerle yediği kaba pisleyen zavallıların oldugu yerde bu 30-35 yaşlarındaki -kendilerince- kızgın grup da hiç ugruna ölmekten başka birsey yapmıyorlardır. şerefin anlamı buysa onlar için.....

dogudaki halk için yapılan yatırımları bombalayan, ögretmenleri, doktorları öldüren caniler mi gaspedilmiş haktan bahsediyor??

bu bir savaş değildir ayrıca.. iki ülkenin karşı karşıya gelmesidir savaş... (buna savaş demek pkk'yı meşrulaştırmaya çalışmaktır...) birilerinin * kuklası olan pkk teröristlerinin kürtleri sömürerek/sömürmeye çalışarak başkalarına * çıkar saglamaya calışmasıdır bu.
kürt kardeşlerimiz ne pkk'nın ne de onların efendilerinin umrundadır.

mehmetcik oraya bu ülke umrunda olarak ve canı pahasına gitmektedir. vatan savunması sevgilisinden - ana kucagından daha çok önemli oldugu için oradadır ve bunun bilincindedir. kimse onları "zavallı, o kahrolası bir küsur seneyi bir an önce bitirip evine,sevgilisine dönmek isteyen 20'li yaşlarda bir çocuk" olarak tanımlayamaz.

ve utanarak ifade ediyorum ki * "iş sikmeye gelip dayanırsa" vücüdümün hiç bir parcasını hatta kesip attıgım tınağımı bile o dagdaki serefsizlere temas ettirerek kirletemem....

bu ülkenin üniversitesinde okuyup, işinde çalışıp internetini kullanıp burada pkk'yı savunan e-teröristlere duyurulur...

   halilemre   03.11.2007 14:32 ~ 14:40
   #705940
10.

savundukları dava (!) uğruna kucaktan kucağa gezmeyi göze almış.kardeşlerimiz dedikleri insanları kurtarmak için sabah kurşun askere kurşun sıkan akşamda yoldaşları tarafından sikilen sex köleleri.

   oscar emmi   03.11.2007 15:31
   #705987
11.

icinde bulunduklari sartlar, aile baskisi ot bok pusur martavaliyla kutsallastirilmaya calisilan ama nezdimde orospu kadar bile degeri olmayan katil destekcileridir. ana yuregi dedigin bir bebegin, bir masumun oldurulmasine, 12 yasindaki cocugun militanlastirilmasina goz yumamaz. buna goz yumabilen kadin kadin degildir. "ama ne yapalim, sartlar boyle, anla onlari" diyenlere de tek sozum var. intahar tum bunlarin yaninda daha serefli kalir.

   witchorexia nervosa   03.11.2007 17:06
   #706102
12.

* hayat koşullarının kötü olması sebebiyle ; dağa çıkıp insan öldürmeye , hayatta kalabilmek için onun bunun altına yatmaya başlamış kadınlardır.gerçekten hayat koşulları sebebiyle bu eylemlerde bulunuluyorsa ; neden o koşulları gerçekten kötüleştiren aşiret reislerinden hesap sorulmamaktadır.yapılan okuları yıkan , güneydoğunun mevcut arazisinden fazla teşvik alıp parayı çatır çatır yiyen , oradaki halkı dünyadan uzaklaştıran , her türlü hizmetin önüne geçen kişiler bellidir.

   dua   03.11.2007 17:15
   #706113
13.

ilginç yaklaşımları gördükçe insan evladı insanlığından soğuyor.teroristin kadın ya da erkek olarak ayrılması garabeti bir yana kadın olanının o.ospu,erkeklere bayram yapsın diye verilecek bir meta olarak ifade edilmesi buna kadınların hemcinsi yazarların da ortak olması bir garip.teroristin ne şekilde cezalandırılacağı belli ise o cezanın tabik edilmesi hukuk devletinin bir ilkesi .öte yandan bu kadınların terorist olmasından kaynaklanan içimizdeki tepkiyi iddia edildiği gibi o.ospu olmaları ayrıca niye arttırsın ki.terorist olması yeterli olmayıp tepki göstermek için ille de o.ospuluk yaptığının ispat edilmesi mi gerekiyor ya da terorist olmakla birlikte o.ospu olmayan iffetli kadın bizim için makbul mü? değerlendirme ölçütü bu olunca tepkiler de normal olarak onlar terorist ama o.ospu değil gibi bir seviyede seyrediyor.ilginç.o veya bu nedenden terör faaliyetine bulaşmış her insan terorist ise konu kapanmıştır ayrıca kadını o.ospu erkeklere verelim bayram yapsın gibi bir anlayış başka alanlarda da varlığını sürdürüyorsa ciddi bir sorun vardır.
<bkz: kadın bir insandır>
<bkz: kadın meta değildir>
<bkz: hepimiz bir annenin evladıyız>
<bkz: kadına hakettiği değeri verelim>

   etson arentesto   03.11.2007 17:21
   #706120
14.

medyamızda yayınlanan haberlere göre erkeklerinin cinsel ihtiyaçlarını karşıladıklarından dolayı kendilerinin cinsel organları bir süre sonra hangar kıvamına gelmektedir ve hatta bir rivayete göre mehmetçiğimizden kaçan * kendi hangarlarında * saklayan terörislerin dişi olanlarıdır.

   redline   03.11.2007 20:35
   #706297
15.

batıdaki 13 yaşında belki defalarca ilişkiye girmiş ve evet belki defalarca kaşar sıfatını haketmiş ama hiçbir zaman bu ülkenin askerine kurşun sıkmamış,ülkeyi bölmeye çalışmamış ve bu yüzden de kendi kaşarlıkları kendileri ve belki de ailelerinden başka kimseyi ilgilendirmeyen kızlarla karşılaştırılmaması gereken militanlardır.

   kayser sozer   03.11.2007 20:40
   #706301
16.

küfür ve aşağılşama dışında yöntemlerle dağdan indirilip onurlu ve yasal platformlara kazandırılması; suçu sabitse cezasını çekmesi gereken semptomlarıdır hasta toplumumuzun.

bu başlık altında ordumuz askerlerine "tecavüzcü coşkun" rolü biçen kimi entryleri ayrıca esefle kınıyorum.

   ozel kurmay baskani   03.11.2007 20:43 ~ 14.01.2008 19:58
   #706303
17.

çoğuna dağda yandaşları tarafından tecavüz edilmektedir. keşke gerçeklerin farkına daha erken varabilseler.

   murasuv   09.01.2008 16:55
   #809761
18.

cehalet içindeki zavallı insan sürüsü.

   maykbazovski   09.01.2008 17:04
   #809778
19.

ulan şöyle birkaç gün usluyu oynayıp, doğru durayım diyorum. yok olmuyor çünkü okuduğum şeyler tahrik ediyor beni.

bir kere laf kadından açıldı mı sikme, sokuş, emme, gömme gırla gidiyor. sikerek öldürülmeliymiş bu militanlar. erkek olanları da siklerinin kafasından asarak idam edelim o zaman. hayatımızın her noktasında adaletsizlikten hukuksuzluktan şikayet ederiz, hergün hepimiz. şu kadına reva gördüğümüz cezaya bakın sikerek öldürmek, zevkten çatlatmak.

işin garibi bu arkadaşlar tsk'da hanım subayların da görev aldığını düşünmüyorlar mı? bu kadar hayvan olunur mu? klasik empati cümlesini kurayım hadi. ya hanım subaylarımız için aynı şeyler konuşulsa o zaman tepkiniz ne olurdu? kutsala saygıdan dem vurup duruyorsunuz. sizin kutsalınız en birinci, ineklere tapanların ki inek işte. bakın ne diyor peygamber insanların inançlarıyla dalga geçerseniz onlarda sizinkiyle dalga geçer.

empati sorusunun cevabı muhtemelen şöyle olacak; "orasını karıştırma bilader." bir dakka ya... bu cevap bana tanıdık geliyor. bu taksimde göt görmedik insan müsvettesi hayvan ruhlu tacizcilerin cevabı. şimdi o insanlara ana avrat dümdüz gitmek, ondan sonra o insanlarla aynı jargonu kullanmak... alsana ironinin en baba tanımı.

insani duygularınızı, beyinlerinizi, ideolojik hapishanelerde muebbet hapse mahkum etmişsiniz. pkk'lı da olsa insan insandır diyebiliyor musunuz bir sorgulayın kendinizi...

   faysal   09.01.2008 17:09 ~ 17:10
   #809789
20.

daglardaki erkek pkk lılardan farkı olmayan cahil cühelalar.

haysiyet, gurur, şeref, erdem, vatan aşkı cinsiyette değil, yürektedir, yürekte!.

   thelifeisnothing   09.01.2008 17:12 ~ 17:12
   #809793

12 

 

sayfa

 / 2 

reklamı kapat

yazdır