darbe olmuyor diye ulkeyi terk eden aziz kafatasdaslar

1.

en derin ve samimi türkçü hürmet, sevgi ve saygılarımla;

aradan geçen 30 yıla rağmen herhangi bir darbe yapmayan askeri kanat tarafından hayal kırıklığına uğratılmıi, hayallerince bir darbe göremeyeceğini anladıktan sonra ise çareyi ülkeyi terk edip darbelerin birbiri ardına geldiği latin ülkelerine göç eden aristokrat, halis, saf türk ırkı mensuplarıdır.

sapsayın kafatasdaşlar, bir ülke kendi vatandaşına adam gibi darbe yaşatamıyorsa o ülke neye yarar? söyler misiniz bana o ülke ne sikime yarar?

80 darbesi oldu. askerimiz adına yalışan bir darbe yaptı. sonra aradan bir hayli süre geçti. darbe yapmadıysa da atıştırmalık bir şeyler verdi ağzımıza. adına 28 şubat denildi. biz de 'evet ama yetmez' deyip devamını istedik ama nerdeee?

28 şubatı saymazsak 30 yıllık tarihimizde adam gibi bir darbe olmadı. ne acı!

ırkdaşlar, bakın beyin göçünden sonra şimdi de safkan göçüyle karşı karşıyayız. darbe olmayacağını anlayan safkan ırkdaşlarımız birbir yurdu terk ediyor. insanımız darbeye aç. daha geçen birisiyle konuştum. latin amerika'daki darbeleri öve öve bitiremiyor. beni de oraya çağırıyor. bu ırkdaşımız diyor ki 'buraların darbesi bir başka bongul'um. dadından yinmiyi (ağzını siktiğim arkadaşım türkçe'yi şiveli konuşur. o kadar da söyledim şunu istanbul hanımefendileri gibi konuş diye. ama öğrenemedi amcık ağızlı). özledin darbe dönemlerine burada doyacahsın.'

yani soydaşlar, tamam ben ülkemi bırakıp gitmem ama gidene de bir şey diyemem. insanımız darbeye aş ermiş durumda. eğer biraz daha darbe olması genç erkeklerimizin büllüğü kızlarımızın amcığı şişecek darbesizlikten!

darbe yapmayan, darbe yapmaya niyetlenip eline yüzüne bulaştıran tüm askeri makamlara intihar etmelerini salık veriyorum!

götük!

   bongulboga   04.12.2010 22:08
   #2249429
 
reklamı kapat

yazdır