denize girerken butun bakislarin ustunde toplandigini sanmak

1.

favori yaz sohbetlerimizden biridir bu.anlatayım:

bizim arkadaşlar mersinde yaşadığı halde denize girmek konusunda baya bir tecrübesizdir.paraları toplamışız bide araba yapmışız doblo hemde içinde bir set var akıllara zarar.tamamen kroyuz yani.yola çıkarız git git bi yer bulamayız yüzlerce plajın içinde.bolluk böyle bişey işte.herneyse sonunda dururuz bi plajda veririz 10 ytl otopark parası söve söve katlanırız.sami biraz keyfine düşkündür,şezlong ister bide.yok dayı boşver atarız havluları kuma ne para verecez desemde dinletemem.bi el işareti yaparım görevliye bakar.abi şezlong ne kadar?iki elini kaldırıp tüm parmaklarını açmaz mı?hay senin şezlongunu sikim pezevenk satın mı alıyoruz?derim içimden tabiki.herneyse arka kapıyı açar müziğe son sesi verip plajı inletirken gireriz denize.olum kapat şunu desemde dinletemem krolara.*şimdi işin en can alıcı yerine geliriz.denize girecez,ama nasıl.ben siklemem kimseyi koşup atarım kendime dalgalara göbeğim sürter.arkadaşlara gelince,abi çok soğuk ayhhhhy..abi gel ısıttım burayı burda gir.nasıl yani diyor.işedim diyorum kaçıyorlar.bide böyle sürekli etrafa bakmazlar mı kopuyorum orda.sankim tüm kızlar onlara bakıyo.olum sami heyecanlanma lan kimse sana bakmıyor diyorum o anda gerçekten herkes ona bakıyor o da kafasını suya sokuyor.kızlara gelince.valla bizim hiç umrumuzda olmaz.bizler iyi çocuklarız.sonra yüzüp,dalıp,takla açıp,kayalardan balıklama artislik 3 takla atıp geri dönüyoruz.herkes bize baktı mı peki.valla ben görmedim.

   pandick   19.08.2007 11:39
   #619988
2.

bütün kış ve bahar ayları boyunca özenle saklanan, beslenen- en fazla soyunma odalarında, seks esnasında ve soyunurken deşifre olan- vücudun maskelerden arınıp görücüye çıkması insan için zor bir deneyimdir. kendinle barışıklığın ötesinde vücudunla da barışık olmayı gerektirir. sarkan yağlar, pörtleyen göbek, sayılan kemiklerin kamufle edilebileceği parçalar az miktarda olduğundan (mayo, bikini gibi) herkesin baktığını düşünmekte haklıdır insan; çünkü plajlar bir nevi sahneye çıkmak gibidir: assolistler plajda, kümeye düşenler ise deniz içinde vakit geçirirler.

   naringergedan   08.10.2008 14:26 ~ 14:32
   #1050408
3.

amanın! ne berbat bir histir o.

hele ki tatil yeni başlamış ve sezon açılışı yapılmaktaysa, o küçücük ellerle bütün vucut kapatılmaya çalışılır. sonuç hüsrandır. bir an önce kişi kendini denize atmalı, uzaklaşmalıdır.

   taktiksatirik   08.10.2008 18:08
   #1050680
 
reklamı kapat

yazdır