dilek onder

1.

vatan gazetesi'nde yer alan köşesinde sıklıkla erkeklere, arada bir de kadınlara verip veriştiren yazar.

   exnihilo   16.08.2006 19:39
   #23364
2.

yani cellat gibi bişi sanırım.

   stigmata   16.08.2006 19:45
   #23366
3.

köşesinde bugün "işte size lafmacun.org’dan birkaç örnek..." diyerek lafmacun ile tanışmama vesile olan köşe yazarı.

   2007   27.11.2006 10:49
   #120703
4.

vatan gazetesinde güzel sitemiz lafmacundan bahseden yazar kişi, kendisi bizden çok bizim yazdıklarımızdan bahsetmiştir ama olsundur, arada bir lafmacun.org ismi geçmiştir.

<bkz: lafmacun un vatan gazetesinde konu olmasi>

   ghostrider   27.11.2006 13:06
   #120830
5.

kadın erkek ilişkileri üzerine gayet başarılı mizahi yazıları yazan bir bayan..

   kle   27.11.2006 13:38
   #120859
6.

lafmacun orgun adını ilk defa basın yayın organlarında kullanan vatan gazetesi yazarı. sabah sabah uyandım yazısını okudum , bir sevindim bir sevindim. nerde benim bayramlık kıyafetlerim bir kutu baklava götürmek geldi içimden hatta dur dur bir de güzel çiçek yaptırayım ...*

   zibidigibi   27.11.2006 14:21
   #120888
7.

kadın erkek ilişkilerini irdeleyen ,,hoş anlatım diline sahip,bir köşe yazarı

   oceanqueen   27.11.2006 14:41
   #120914
8.

allah ını seven biri bana, her kadının bunun kadar embesil olmadığını söylesin. gerizekalı tespitler, bilmem neler. yeminlen bizim am sik göt yazarları bile bundan daha iyi yazıyor. hangi kitleye hitap eder, kim okur bunu hergün. gazetelerde popüler oldu bu durum; eger bi kadın rahatlıkla seks ten bahsedebiliyorsa o kişi yazar olsun. tutturmuş bi’ ’’erkek te erkek’’..vereceksin çıvgın tesisatçıya çatır çatır yazmayı ögretsin buna..

dilek; bu yazıyı okuyosan, biraz kaliteli bişeyler yaz gözünün yağını yiyem, az bişey düşün yazmadan önce, güldür falan ne bileyim. amacım erkekleri eleştiriyorsun diye sana bok atmak değil, senin yazdığın yerde cok daha güzel şekilde yazabilecek binlerce kadın olması. kalihora falan mesela. hem o erkek te seviyor. düşün bunları olur mu? beyin fırtınaları kopar, silkin, kendine gel. ha bir de bu yazıya artı ver. sen köşenden artı verdim de, biz onu ayarlarız yöneticilerle..

   saptik saman olduk   18.05.2008 13:30 ~ 22:47
   #923268
9.

son yazısı muhtesemdir..

''libido düşmanı

erkekler seksten neden soğudu?

her kafadan bir ses çıkıyor...

“onun yüzünden”, “bunun yüzünden”, cart curt...

ben fikrimi söylüyor muyum?

hayır.

neden?

çünkü bilim konuşuyor, bilim!

boş konuşacağınıza, yazayım da öğrenin...

- “uzmanlardan bazıları kadınların modern toplumdaki rolünün; erkeklerin cinsel isteksizlik yaşamasına sebep olabileceğini savunuyorlar.”

hıh, işte kabak yine bizim başımızda patlayacak!

- “cinsel ihtiyaçlarının farkında olan ve cinselliği geçmişe oranla daha özgürce yaşayan günümüz kadını yatak odasında da dominant olmak isteyince karşısındaki erkeğe kendini daha zayıf hissettirebiliyor.”

o zayıf değil de, kadın ona zayıfmış gibi hissettiriyor ha!

peki kendini zayıf hissetmeyen nasıl hissetmiyor?

hı?

- “erkek ise cinsel egosuna aldığı darbe ile başarısız olma korkusu ile karşılaşıyor ve bir süre sonra böyle riskli bir mücadelenin içinde yer almak istemiyor.”

bunlara bir de, “senden önce bir kişiyle birlikte oldum, o da nauman” diyeceksin. “nauma mı dedin?” diye sorunca da, “hayır, numan da, lakabı nauman” diye tekrarlayacaksın. heh heh hee...

- “yatakta istediği performansı gösteremediği zaman da bu durumun tekrarlanma endişesi ile kendini bilinçsiz bir cinsel perhize sokabiliyor. ”

sanki yaparken çok bilinçli yapıyorlar !! yapsa bilinçsiz, yapmasa bilinçsiz !!! nedir bu yahu?

- “zira tekrarlandığı zaman bir sorunu olduğunu söylemek zorunda kalabilir ve bunu söylemeye henüz hazır olmayabilir.”

ne diyecek ki ? hayatım gördüğün gibi tık yok ! ama bilinçsizce yok yani... yanlış anlama. üstelik bütün bunlar, senin bilinçli olman yüzünden....

- “yatakta başarısız olma korkusunun yanı sıra modern hayatın hızı ve iş dünyasının stresli koşuşturması da erkek libidosunu ciddi şekilde tehdit eden faktörlerden...”

tabii... biz de inandık! aranızda hiç, “trafik çok yoğundu bütün isteğim kaçtı” diyene rastlayan var mı? ya da, “bütün gün toplantıdaydım, yapamayacağım” diyene...

canı isteyecek de trafik sıkıştı diye yapamayacak !! oldu.

- “erkeklerin günlük hayatlarında karşı karşıya kaldığı stres ve depresyon; cinsel isteksizliğe sebep olabiliyor.”

başarılı her erkek önce seks yapmak ister. ihaleyi mi kazandı, terfi mi etti artık her neyse, ilk aklına gelen odur. demek ki, başarısızlar fazlalaştı...

- “kimi zaman kendi vücutları ile ilgili güvensizlik yaşamaları da libidolarının düşmesine neden olabiliyor. tıpkı kadınlar gibi erkekler de medyada yer alan kaslı ve fit vücutları; kendi vücutları ile karşılaştırıp sonu hayal kırıklığı ile biten bir yarışma psikolojisine girebiliyorlar.”

ama “zayıflayayım, şu göbeği eriteyim, biraz da kas yapayım” diyen yok! güzel adam kalmadı yahu ! hayır kötü bir niyetimiz yok, göz banyosu bakımından...

- “televizyonda ya da dergilerde seks sembolü olarak yansıtılan kadınları görmeye alışan erkekler; bir süre sonra beraber oldukları partnerleri beğenmemeye başlıyorlar.”

işte bu da başka bir bilinçsizlik!''

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=libido_dus

   maximumdrink   28.05.2009 22:49
   #1410908
10.

henüz boş olmayan bir yazısına rastlamadım. hayır yıllardır aynı yerde yazdığı için diyorum. yoksa yazsın dursun.

   ceres   10.01.2010 11:46
   #1845350
 
reklamı kapat

yazdır