dillere destan olan rus kizlari

1.

yıllar yılı anadolu erkeğinin kendi karısından veya sevgilisinden görmediği ilgiyi 100 dolar karşılığında gösteren kadınlardır. bir erkeğe cansiperane yaklaşımıyla destanlaştırılmış hikâyelere konu olan, ince belli dirhem yağsız kızlar da denilebilir.

türk kadını evlenene kadar türlü türlü cilvelerle sevgilisine yaklaşır, naz yapar kur yapar vs.vs.
evlendiği günden itibaren 180 derecelik bir açıyla değişir ve artık dünden kalan o paylaşımcı, aşk ve sevgi kadınının yerinde yeller eser.
en büyük silah eskisi gibi rica ve aşkım değildir bu kez salt kapris metodu uygulanılmaya başlanmıştır.
erkek şaşkoloz olur bu duruma! ulan noluyoruz mınakoyyim diyenlerine de rastlanılır.
kadının elde edici gücü sahnededir artık ve ele geçirdiği toprakların fethi ona büyük bir haz verir. bunu da evlilik cüzdanı denen kağıt parçasına verdikleri ehemmiyetle gözlemleyebiliriz. hiç bir erkek evlilik cüzdanını yanında taşımaz, hep kadınlar taşır yada gizli bir köşeye sıkıştırılmıştır.
kendisi hiç evlenmeyen birisi babasına sokulup; baba sizin anamla bi evlilik cüzdanınız mutlaka vardır, nerde o diye sorsanız kesin git annene sor diye cevap alırsınız.

kadın artık tasmayı takmıştır ve erkeğe eskisi kadar özen göstemesine gerek kalmamıştır.
- bütün gün dışardasın akşama kadar laklak yapıyorsun oysa ben eve erken gelip çamaşır bulaşık derdindeyim diye elli bin tane bahane duyarsınız. eskiden haftanın her günü sevişen sevgililer evlendiklerinden itibaren bunu yarıya indirirler kadının tavsiyesi ile.
konu başlıbaşına yatay düzlemde yapılan vücut hareketlerinden ibarettir.
çok yorgunum,
başım ağrıyor,
hasta olucam galiba yapmayalım,
hastalığım devam ediyor,
az az geliyor sakın yapmayalım,
annemler gelicek, bugün mevlit var,
saat geç oldu artık,
çocuk uyumadı,
tekrar ağlar belki gibi bahaneleri duyan yurdum erkeği eeee sikicem artık böyle aşkın ızdırabını diyerek soluğu dışarıda almayı gözüne kestirir hale gelmiştir.
bu minvalde yurdum kadını kendisini bulunmaz hint kumaşı veya saba melikesi belkıs olarak tanımlamaya devam etmekte olup konu hakkında açık oturumlar ve tv programları bile düzenleyecektir.

oysa abimiz çoktaan koluna ceketini alıp evden çıkmıştır, parayla da olsa kendisine yakınlık gösterecek ve kapris yapan kadın her zaman makbuldür demeyen bir kadın aramaktadır.
ve bulur da.. bu rus, moldovya, romen veya herhangi bir ırktan da olabilir. önemli olan şu ırkın kadını bu milletin zillisi değildir.
erkeklerin haklı olduğunu iddia edecek bir durum elbette yoktur. çünkü 100 dolar verdiğiniz ve salt cinsellik gazını almaya âmâde bir kadın; siz hastalandığınız zaman yatağınıza kadar sıcak çorba getirmez, terlediğiniz zaman ise asla sırtınıza havlu koymaz.
madem bu kadar özverilisin be yenge ne diye sudan bahanelerle adamı yataktan uzaklaştırırsın demez mi eloğlu!.

dip not: türkiyede en fazla eziyeti imam karıları çeker. sabah namazını kıldıran imam eve gelir, öğlene kadar evde yapıcak başka işi yoktur.
tüm 5 vaktin namaz aralarını hesap edersek vay haline yengemizin. *

   kuasar   30.05.2007 14:40 ~ 14:42
   #435270
2.

coğrafi bakımla inceleyecek olursak rus kızlarının karadenize akın etmesiyle karadenizli laz erkekleri bu sarışın ince zarif renkli gözlü cilve makinesine otomatikman kayar. karısını severek almıştır halbuki görücü usulü de olsa ama karısının çocuk sonrası bozulan vücudu nedeniyle ve yatakta soğuk tavırları yüzünden aldatma olayına girişilmiştir. sonra ne mi olmuştur? rus kadın maddi manevi kayba uğratmıştır ve başka erkek avına çıkmıştır.
maddi kayıp cüzdanındaki paralar
manevi kayıp hevesi kursağında bırakması, karı dırdırı.

   wayofcrazy   01.06.2007 12:56 ~ 04.06.2007 17:46
   #440140
 
reklamı kapat

yazdır