dizi karakterlerinin ismini bilmiyorum ayagina yatan yazar

1.

"bizim evde televizyon izlenmez ki. en fazla belgesel için açarız. biz kitap okuyup birbirimize anlatır ve kitap değiştiriz." cümlesinin sahibi yazardır.

-sarı çocuk vardı ya, çok yakışıklı hani. hani bunun kuzeni vardı onla yiyişmeye başladılar, e bu yengesine de çakıyodu. aynı zamanda bizim piyano öğretmenimiz olan çirkin kadın da bu sarı çocuğun amcasına yazıyor.

kime anlatıyorsun çocum sen? bütün diziyi yiyip yutmuşsun hala niye isimleri saklıyorsun? belli ki ilk bölümden beri takipçisisin, utanılacak bir şey yok.

-hani şey vardı, biz racon kesmeyiz kafa keseriz diyen adam. heh bunun 4. bölümünde repliği söylediği 15. bölümde öldürülen karakter vardı. işte bu karakter aslında ölmemiş de 2. sezonun 7. bölümünde tekrar senaryoya dahil olcakmış.

evet, karakterlerin isimlerini bilmediğine göre kesin izlemiyosundur.

   what dreams never come   10.09.2009 22:46 ~ 22:47
   #1594978
2.

<bkz: bir sözlükte entellektüel olmak>
evet bir sözlükte entel olmanın getirisidir.
ya ben bilmiyorum izlemiyorum türk kanalları daha çok discovery falan öyle. zaten genellikle fasıl yaparız ailecek toplanır şarap içeriz gurme yemekleri tadarız ama geçen günkü yemekle ilgili bir yarışma varya o çok kötüydü hani biri varya kızıl annem onun yemeğini daha iyi yapar.
gider bu...

   kamaa   10.09.2009 22:49
   #1594986
 
reklamı kapat

yazdır