duzenli lost izleyen insanlarin ak parti secmeni olmasi

1.

akp seçmenini ayırt etmek o kadar basit değil. nasıl oluyor da böyle sinsice hareket edebiliyorlar çoğunluk oldukları halde hayrete şayan doğrusu. sözlük yazarlarını göt edebilecek kadar zeki olduğunu düşünüyorum her birinin. yalnız kendini çakal sanan sözlük yazarlarının mı? bazı köşe yazarlarını bile keklediler. yok cumhuriyetti, mitingti, bir milyondu diye "buralar var ya buralar buraların hepsi bizim" takılan tüm insanların eline verdiler. göbeğini kaşıyan adamların zaferi oldu 22 temmuz. demokrasinin gördüğü bayramdır bu, kutlu olsun!

yalnız ben bir akp seçmeni olarak rahatsızım bu durumdan. artık çıkın lan. kırın şu kabuğunuzu ve gerçek sahibin kim olduğunu gösterin onlara. pısmayın. kime ram olacaklarını, onları kimlerin hezimete uğrattığını herkes görsün. en azından bunu bilmeye hakları var. saklanmaya bir son verin. yoksa hala geri zekalıca yazılar yazmaya devam edecek bazı düzük userlar. siz piyasada özgürce salınmadıkça sizleri ifşa etmeye yönelik çalışmalarım sekteye uğratılmazsa tam gaz devam edecek.

lost diye bir dizi var... yakışıklı elemanlar, seksi hatunlar bir adaya düşüyor. ne hikmetse hepsinin geçmişte birbiri ile bir bağlantısı olmuş bir yerlerde. deli saçması senin anlayacağın... işte bu dizinin fanatiği garip insanlar yaşıyor cennet vatanımda. türk'ün yaptığı güzelim dizileri beğenmez, göklere çıkardığı lost'u internetten indiricem diye kotayı doldurup dayak yer babasından. benim buna olumlu yaklaşmam mümkün değil(di) bir turancı olarak.

sonra sonra fark ettim ki bu dizi bazı şifreler veriyor halka. itiraf edeyim diziyi ben de izlemeye başladım. ama benim kotayı doldurduğum için dayak yiyeceğim bir babam yoktu. kendinizle aynı kefeye koymayın beni, sakın! bir mücadelenin öyküsü anlatılıyor bu dizide. gerçekten de başarılı. bu yaşam mücadelesi, adanın gizemi, geçmişteki hayret verici iç içe geçmişlikler, insanların dayanışması... bir yerlerden tanıdık geliyor bana.

bölümlerin numaraları arttıkça bu aşinalığın nereden kaynaklandığını anlıyorum yavaş yavaş. taşlar yerine oturmaya başlıyor. bu şu anki sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan'ın siyasi mücadelesini andırıyor. o'nun hayatındaki zorluklar, siyasetin puslu, uzun yolları, kurt politikacılar arasında varolma mücadelesi, dayanışma, bir güruha hem de büyük bir güruha liderlik etmek ve daha bunun gibi bir sürü paralellik lost izleyicisinin akp seçmeni olabileceğine dair sıkı deliller gibi duruyor önümde.

düşünsene... burada şu an bi sürü yazar online. bu adamların yarısı akp seçmeni. ve aynı yazarların neredeyse tamamı düzenli olarak lost izliyor. yine yarısına yakını diziyi hayatının önemli bir parçası olarak koyuyor. bunlar tesadüf olabilir mi? bu emareler, bu kodlar bana düzenli lost izleyen insanların ki ben de dahilim bu güruha akp seçmeni olacağına işaret ediyor. bu benim tezim. siz inanıp inanmamakta özgürsünüz. ancak ben eminim ki burada bile hiç de azımsanmayacak sayıda akp seçmeni lost fanı var.

   faysal   04.10.2008 20:35
   #1047768
 
reklamı kapat

yazdır