ege universitesi nde lafmacun yazari olmak

1.

şahsımın çok iyi bildiği duygudur. etrafa bakarsınız genel insan mantelitesinin savasma sevis oldugunu ögrendikten sonra dersiniz ki üç beş arkadaşım olsun bir lafmacuna gireyim.

ama bakarsınız ki insanların bırakın lafmacundan interaktif sözlük kuramından haberleri yoktur. ama bunun için onları suçlayamazsınız çünkü cidden çimler , güneş , kızlar , erkekler, arabalar daha bir gerçekçidir interaktif olana göre.

neyse gönül bir lafmacun dostu ister egede hep , amma bulamaz hep kendi arkadaşlarınızla idare etmek durumunda kalırsınız.
***

   tosbaa   18.10.2007 18:06
   #680129
2.

şükür edilesi durumdur. zira bundan 4 yıl önce ege üniversitesi bünyesindeki bilgisayarların bağlantı hızı ferro'nun laflog kodlamasından bile yavaş olup ayrıca disket sürücüleri bile bulunmamaktaydı. wireless deyince akla gelen de telsiz telefondu.

<bkz: geçmiş zaman olur ki>

   sherry   25.10.2007 23:10
   #692420
3.

müthiştir.
nerdeyse tüm cafelerde wireless bağlantısı bulunduğu için çarşı yakınlarında istediğiniz ağaç, otlak, mera, bank ve bilumum diz üstü bilgisayar kullanabileceğiniz yerlerde çok rahat internete girebilirsiniz ki arkadaşlarla havuzun önünde stant da beklerken e-cafe'ye bağlanmış ve sonrasında lafmacun da sınırsız bir sörf deneyimi yaşamış idik. o açıdan bir diz üstü bilgisayarınız varsa, kampüste iken sürekli lafmacun yazarı olma ayrıcalığını yaşarsınız.

   kain   30.01.2008 22:06
   #842653
 
reklamı kapat

yazdır