en super hatunlari badilerin kapmasi

1.

hmmm, du' bakayım, yakla$ık on iki yıldır sözlük yazarlığı yapıyorum ve bu, ba$lıkta $ey eden cümle, evet, benim en büyük sorunum $u sanal aleme ve tabii dolayısı ile ötesine dair. çok dertliyim bu konuda...

çok sevi$gen ve bir o kadar çekici (etkileyici manasında bebek, oh bebek!) badilerim var. çoğunluğu öyle yani. bi' kısmı ya, tamam. neyse, i$te bu ki$iler, gerek yüksek libidoları, gerekse de rabbimin kendilerine default olaraktan bah$ettiği müthi$ kar$ı cinsi etkileyebilme yetenekleri vasıtasıyla sözlük ortamlarındaki en süper, en cillop, en bebeque hatunları kapmakta, onları haremlerine katmaktalar. amınakoyim.

üzücü bir hadise. gerçi dile kolay, on iki koskoca yıl, öğrendim ben de bu yolda pek çok $eyi tabii. yine de müslüm gürseks için dostları (badileri) her daim önde gelir, hatunlar yerlerini bilmek zorundalar, üzgünüm.

yine de istiyorum ki çok sevgili badilerim bu kadar sevi$gen insanlar olmasın. olm ben kaplumbağa formatında bi' adamım lan, hatunun msn'ini alana kadar bu ibneler yiyi$ sekanslarına ba$lamı$ oluyo yaaa! hay amınakoyim ya, yuh lan! sinirden kendimi sikicem, smiley de koyamıyorum zaten! çü$ ya, olmaz ya!

pöff... tamam lan. bi' $ey demiyorum. ibneler!

   muslum gurseks   20.03.2008 01:31
   #874596
2.

<bkz: badi>

   okkes   20.03.2008 01:36
   #874602
 
reklamı kapat

yazdır