enlarge your plebisit

1.

yeah çok yaratıcı. hani mana olarak bi’ boka tekabül etmesi şöyle dursun, harf oyunlu cinlik bile yapamıyor. ama bakınca iç açıyor allah sizi inandırsın. tanımı eksik kalmış mamafih. yüreğim kaldırmaz.

enlarge your plebisit empati yeteneği körelmişlerin voltron voltron voltron repliklerini sineklerin el ovuşturma hareketiyle birlikte süsleyip kapımıza bırakıp kaçtıkları yetersiz bi’ kolektif çalışma örneğidir. böyle yapılmaz bilginiz olsun. anaokulunda öğle uykusuna yatırılmasına bile isyan edemeyenlerin, yüzlerine geçirdikleri maskelerle yetinmeyip, perdelerin de arkasına saklanabilmiş olmanın verdiği rahatlıkla başvurdukları ucuz kahramanlık çırpınışlarıdır. yine aynı zevatın tahammül eşiklerinin sınırlarını çizen kalemdir. çelişkiler yumağının çözülme noktasıdır.

sabah akşam kadını ayak baş parmağından en uzun saç teline kadar irdeleyen, aşağılayan, siken, sokan, her türlü orgazmını gerçekleştiren, kadının çimdiklenmedik noktasını bırakmayan, her şeyi düşünmekte serbest olduğunu ama bunları dile getirirken seçici olması gerektiğini ayırt edemeyen, aklına eseni yazan-çizen, bir diğerine yaşattığı mide bulantısını önemsemeyen, bırak kadını insana değer vermeyen, kafasında beyin yerine bok çuvalı taşıdığından şüphe ettiğim meymenetsizlerin; kendileri hakkındaki ufacık bir göndermeye dayanamayıp laf sokma ateşiyle yanıp sönmesinin en güzel bi’ tezahürüdür. ya da dur, benden ne sikime hoşgörü talep ettiğini düşünemeyenlerin didaktik şiiridir.

şurada edilen bunca hakarete, aşağılamaya ses çıkarmıyorsak, bu bağlamayı elimize almayı bilmediğimizden değil, namussuza sözün kar etmeyişini bilişimizden gelir. öyledir yani. değil midir? bırak penisini plesini de biraz beynini şişir.

buyur şurdan git.

   plebisit   03.05.2008 22:06 ~ 04.05.2008 13:19
   #911475
 
reklamı kapat

yazdır